ford focus tdci | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 366
Audi , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford focus tdci,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford focus tdci Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:20 Shitorja ,

Ford Focus 2.0 TDCi

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 ,

FORD FOCUS 2.0 TDCI TITANIUM 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI Viti 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:03 ,

Shitet Ford Focus

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 20:17 ,

Kompleti seti per Ford Focus 1.8 tdci

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 18:10 ,

Ford Focus 1.8 TDCI Pa Dogan

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 07:31 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI RKS 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 10:02 ,

Ford transit connect 1.8tdci 2012

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 23:07 ,

Ford Focus - Çmimi diskutueshëm

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 20:11 ,

Ford Focus 1,6 2005 Diesel

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:12 ,

Ford Focus 1.8 Disel 2003

Histora e veturës

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 08:58 ,

Ford Focus 1.6 TDCI 2012

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 22:49 ,

Ford Focus TDCI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 18:58 ,

Ford fiesta pikap 1.4 dizel me klim pa dogan

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 18:15 ,

Shes veture Ford-focus

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Qer 17:33 ,

Shes veturen Ford-focus

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Qer 20:24 ,

Ford Focus 1.6 TDCI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 23:04 ,

Shitet ford focus 1.6 tdci 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 09:46 ,

Shes ford focus 1.6tdci viti 2009 rks

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 12:34 ,

Ford Focus Dizel1.8 TDCI

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:17 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCi FACELIFT

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 23:19 ,

ford ne shitje

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Maj 13:55 ,

ford focus tdci 1.8 diesel

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 23:07 ,

Ford Fokus 1.6 TDCI ��������

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 08:27 ,

Ford Focus 1.6 TDCI 2006

Histora e veturës

3 750 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 15:32 ,

Shes Ford Focus 1.8 TDCi 2003

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:37 ,

FORD FOCUS 1.8TDci

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 20:45 ,

Shiten pjest per ford focus 1.8 tdci

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 13:09 ,

Shes Ford Focus RKS Diesel 1.8 TDCI RKS Me Klim

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:42 ,

Ford focus

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 19:36 ,

Ford

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 16:51 ,

ford focus 2.0 tdci automatik full opsion044688042

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 11:32 ,

Ford fiesta pikap 1.4 dizel pa dogan

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 18:41 ,

Ford Focus 1.8 TDCI i Regjistruar RKS U Shit Flm

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 13:31 ,

- Opel Corsa - TDCI - 1.3 - 2009 -

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 14:17 ,

Ford Focus - Çmimi i diskutueshëm

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 22:09 ,

Shitet vetura Ford Focus

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 13:20 ,

Shitet Ford Focus 1.8 TDCI

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford focus tdci | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione