Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

motor opel corsa 1.7 japan - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 53

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motor opel corsa 1.7 japan , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motor opel corsa 1.7 japan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Pri 23:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel corsa 1.7

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 22:09 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.7 disel motor japan

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 09:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra H 1.7 dizel 12 muj regjistrim

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 01:28 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Shitja e veturës

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 01:11 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

Corsa 1.7 shum i ruajtur

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 23:00 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

opel corsa C

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 12:16 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Viti

Shitet OpelCorsa B karavan 1.7

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 13:48 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel corsa 1.7 DTI motor japan VP 2003

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:03 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Drenas

Opel Corsa C 1.7 DTI (RKS)

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:52 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Drenas

Shitet Opel Corsa C 1.7 DTI (RKS)

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 22:48 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel corsa 1.7 DTI motor japan Rks 1 vit

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 02:38 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

SHITET OPEL CORSA 1.7 MOTOR JAPAN RKS DERI NE FUND VITIT

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 23:40 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Drenas

Opel corsa

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 10:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

Korsa

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 14:53 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Shitet corsa 1.7 japan

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 15:15 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa C 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 18:00 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Dardanë

Opel corsa 1.7 disel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 08:08 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Klinë

Opel Corsa 1.7 diesel

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 13:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

OPEL CORSA 1.7 DTI MOTOR JAPAN

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 09:15 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Klinë

Shitet opel corsa 1.7 dizel motor japan

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 11:12 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.7 dti motor japan

24 Gush 10:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 10:28 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

Opel Corsa 1.7 DTI motor japan

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 19:54 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Ushittttt

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 17:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pejë

Shitet Opel Corsa 1.7 Dizel Viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 20:59 Vetura  ·  Prishtinë

Kerkoj Opel Corsa 1.7

18 Sht 20:43 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Kerkoj Ope Corsa 1.7

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 15:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

Opel Corsa 1.7 1 vit regjistrim

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 21:24 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vushtrri

Opel corsa c ¹.7 motor japan

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 18:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Drenas

Opel corsa 1.7 dizel

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 16:28 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Drenas

Shitet Opel Corsa 1.7 Diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Sht 15:27 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Shitet Opel Corsa 1.7 DI motor Japan

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 17:12 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Drenas

Shitet Opel Corsa 1.7 dizel motor japan

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 15:40 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Drenas

Shitet opel corsa 1.7 dizel motor japan

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 14:04 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Drenas

Shitet Opel Corsa

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 12:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

opel corza 1.7 turbo dizell 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 00:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Shes Opel Corsa C

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 10:12 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

opel corsa 1.7 dti motor japan extra e rujtne

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 10:04 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

opel corsa 1.7 dti motor japan extra e rujtne

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 18:10 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.7 dti

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 10:30 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Skenderaj

Opel corsa c 1.7 DTI

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 13:26 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel corsa 1.7 DTI

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 18:52 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA. U SHITTTTTTTTTTT

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 21:12 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prizren

pikapo 1.7 dizell motor japan

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Jan 12:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

Opel Corsa 1.7 DTI RKS 2001

2 950 EUR

31 Dhj 16:02 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

Opel Corsa 1.7 DTI RKS

2 900 EUR

30 Sht 22:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Malishevë

Shes opel corsa c

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 18:08 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Besianë

opel corsa 1.7

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 14:27 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Malishevë

Opel corsa

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 10:50 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Klinë

Opel Corsa -02

4 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motor opel corsa 1.7 japan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione