pick up | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 31
Citroën , 26
Peugeot , 21
Škoda , 21
Ford , 19
Renault , 15
Fiat , 14
Seat , 7
Audi , 3
Nissan , 2
Toyota , 2
BMW , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pick up,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pick up Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:22 ,

MERCEDES S320 4MATIC PRESIDENTIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:21 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 ,

Ford conect tranzit 1.8TDCI viti 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:07 ,

Shitet pick up FIAT FLORINA

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 09:40 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:40 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC PRESIDENCIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:31 ,

Ford Fiesta Pick up

2 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 09:31 ,

U Shit - Peugeot 206 1.4 HDI Van PickUp 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 22:27 ,

Toyota Avensis dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 23:06 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 22:53 ,

Shitet Vetura Pick up

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 13:28 ,

SKODA OCTAVIA PICK UP

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 19:40 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:37 ,

vw caddy 1.9 SDI pick up

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 13:37 ,

volkswagen Caddy 1.9 SDI pick up

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 04:21 ,

Peugeot 206 1.4 HDI Van PickUp 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 00:53 ,

Shitet Vetura Pick up

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:05 ,

Fiat Fiorino 1.3 dizel

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 12:49 ,

Mercedes A160 Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:33 ,

Ford

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 16:44 ,

MITSUBISHI

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 15:43 ,

Golf mk4 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 18:22 ,

Fiat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 19:13 ,

Pick-up “OPEL COMBO 1.3 TD I SHITUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 18:37 ,

Shitet pick up vw caddy ne gjendje teper te mire

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 19:47 ,

Vetura ne shitje

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Dhj 14:57 ,

Shitet Opel pick up

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 16:43 ,

SHITET PICK UP PEUGEOT

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Dhj 17:40 ,

SHITET PICK UP-i VW CADDY 1.9 SDI, 1 VIT RKS,TIP-TOP

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 20:47 ,

Shitet Dacia Logan Pick-up 1.6

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Nën 13:41 ,

Renault Alaskan

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Tet 10:12 ,

Pick up fiat double vetem 129.000 te kaluara

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Tet 09:47 ,

Shitet ford tranzit 1.8 tdci me klim

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 16:14 ,

citroen

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 12:54 ,

Sprinter

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 09:41 ,

U Shit - Renault Kangoo 1.5 DCI Pick UP 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 19:46 ,

SKODA Pick-Up i doganum

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:09 ,

Pick-up

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Gush 21:18 ,

Shes-Ndrroj me pick up Fiat Marea 2.4jtd 1200

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 05:25 ,

Citroen Berlingo ME KLIME

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 15:46 ,

besnik hyseni

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 11:18 ,

Caddy

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 14:07 ,

U Shit - Opel Combo 1.3 CDTI 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 22:24 ,

SHES TOURAN 2.0 TDI DSG PA DOGAN

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 08:48 ,

U Shit - Opel Combo 1.7 DTI 2004 Klim 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 20:08 ,

Caddy 2.0 diesel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 16:22 ,

Pick Up Caddy 1.6 Naftë

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pick up | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione