Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pick up | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Citroën , 29
Opel , 27
Škoda , 22
Peugeot , 20
Ford , 19
Fiat , 15
Renault , 15
Audi , 7
Seat , 7
Toyota , 4
BMW , 3
Dacia , 3
Nissan , 3
Alpina , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Isuzu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pick up,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pick up Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:47 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 19:16 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 10:42 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 01:17 ,

Mitsubish PAJERO

3 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 21:47 ,

Passat B8 2.0 DSG 2016

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 11:10 ,

Shes T6 maxi extra*** 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 19:13 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:13 ,

Kerkoj VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:13 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:17 ,

Veturat e aksidenume qe keni me shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura aksidentume

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentuara dhe me defekte

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm Vetura 044/926/866

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:09 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 12:17 ,

Shitet Passat disel 2000

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 17:58 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:57 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 15:15 ,

NISSAN NP300 PICK-UP 2.5 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 14:56 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 23:02 ,

Citroen Nemi 1.4 Disel, 2010, Pick Up

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura me defekte ose te demtume

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 11:55 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 11:45 ,

Peugeot 206 1.4 hdi me klim

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 22:18 ,

Citroen Nemo Pick up 2010 1.4 Disel

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Qer 13:15 ,

Blej vetura me defecte dhe te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 13:15 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 13:15 ,

Blejm vetura 044926866

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 13:15 ,

Blej vetura te bame ndeshje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 12:35 ,

Pick up

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 13:03 ,

Shiten Pick up

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 17:38 ,

Fiat Panda

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 04:13 ,

Pjes Audi,Clio,Corsa,Bora,Passat

567 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 15:27 ,

Kombi T4

2 600 EUR

27 Pri 13:51 ,

2022 Toyota Tundra 4DR Pick Up

39 899 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Pri 17:58 ,

Shitet W Fox 1.4 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:57 ,

PASSAT 3C (B6) - HIGHLINE - Viti 2008.

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 17:46 ,

PASSAT 3C (B6) - HIGHLINE - Viti 2008.

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 21:02 ,

PASSAT 3C (B6) - HIGHLINE - Viti 2008.

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 23:35 ,

2020 2019 2018 Used and New Toyota 4Runner Limited

11 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 23:35 ,

2020 2019 2018 Used and New Toyota 4Runner Limited

11 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 06:55 ,

Shitet

1 EUR

02 Mar 17:46 ,

Kamionet

3 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pick up | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione