Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vw - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 30826
Audi , 466
Opel , 411
BMW , 327
Peugeot , 126
Ford , 122
Renault , 114
Fiat , 98
Citroën , 84
Seat , 46
Škoda , 36
Acura , 34
Alfa Romeo , 28
Jeep , 24
Volvo , 23
Nissan , 21
Toyota , 19
Land Rover , 19
Mitsubishi , 19
Kia , 18
Hyundai , 18
Dodge , 13
Honda , 11
Smart , 11
Mazda , 10
Suzuki , 10
Chrysler , 8
MINI , 7
Rover , 7
Lancia , 7
Porsche , 7
Dacia , 6
Aixam , 6
GMC , 6
Jaguar , 5
Daewoo , 5
Daihatsu , 5
Bentley , 4
Cadillac , 3
Artega , 3
Chevrolet , 3
Zastava , 2
Plymouth , 2
Ssangyong , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Saab , 2
Pontiac , 2
Ferrari , 2
KTM , 2
TVR , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Lincoln , 1
Trabant , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vw Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:33
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

Sot 10:26
Linku:
Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.6 Tdi - Me Dogan+tvsh - viti 2015 me klim

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
14 Nën 12:26
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Tiguan 2015 R-line

20 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 10:29
Linku:
Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Dupell kabin 2.5 tdi - Rks - viti 2004 me Klim

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
01 Dhj 04:00
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Golf 7.5 2019 1.6 TDI Automatik Highline

21 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 21:23 Vetura , Gjilan

VW Polo 2014 Facelift Bluemotion

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:20 Vetura , Ferizaj

Vw caddy 1.6tdi me dogan

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:18 Vetura , Ferizaj

Vw caddy 2012 me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:17 Shitorja Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:13 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:10 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:10 Shitorja Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW GOLF VII 1.6 TDI

15 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW PASSAT B8 2.0 TDI HIGLINE DSG

17 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW GOLf VII 1.6 TDI DSG

15 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Higline

14 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

W GOLF VII 1.6 TDI

13 650 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW PASSAT B8 2.0 TDI ALLTRACK 4Motion

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat B8 2.0 TDI DSG Higline

22 950 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW Tiguan 2.0 TDI DSG

24 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW PASSAT B8 2.0 TDI HIGLINE DSG 4Motion

24 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat B8 2.0 TDI DSG R-Line 4Motion

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW GOLF VII 2.0 TDI DSG HIGLINE

17 250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 2.0 TDI DSG R-Line PANORAM

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW Tiguan 2.0 TDI DSG

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 1.6 TDI DSG Higline

16 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat CC 2.0 TDI-AUTOMATIK-205 KM����ZVICRA����

15 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:59 Vetura , Gjilan

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK/F1 *PANORAM* PA DOGANE

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Vetura , Fushë Kosovë

Vw Touran 1.9TDI RKS 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:47 Vetura , Prishtinë

Shitet VW TIGUAN 2.0 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:47 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura VW TIGUAN 2.0 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 Vetura , Prizren

Vw Polo Comfortline 1.4 diesel

9 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Vetura , Gjilan

Bmw 218d 2.0D Automatik/Tiptronik Vp 2016 KM: 230,Xxx

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

Sot 20:32 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 20:31 Vetura , Mitrovicë

Passat B8 2.0 TDI , Viti 2016 DSG Automatik Full Opcionë

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:30 Vetura , Pejë

Shes VW CADDY MAXI 1.9 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:26 Vetura , Besianë

Golf 6 2.0 GTI Automatik DSG-211ps��

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:25 Shitorja Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

38 349 888 028 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:22 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.4 TDI VITI 2016 RKS 1 VIT

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 Vetura , Viti

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 RKS 1 VIT

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:11 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 TDI AUTOMATIK DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6+ TDI ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 5 TDI 2.0 AUTOMATIK - 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:01 Vetura , Gjakovë

TOURAN CROSS 2.0 TDI AUTOMATIK - 2009

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:01 Vetura , Ferizaj

Shitet Automjeti, VW CADDY

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:00 Vetura , Gjakovë

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK - 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 20:00 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 1.9 TDI - 1999

3 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vw | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • VW T5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • Vw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Vw në kategorinë Makina
  • vw në kategorinë Vetura | Citroën | Nemo
  • Vw polo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4 të tjera | T4
  • vw caddy në kategorinë Vetura | Ford
  • Vw në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6
  • vw caddy në kategorinë Makina
  • Vw caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • vw t5 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione