Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 31776
Audi , 919
Opel , 410
BMW , 360
Ford , 128
Peugeot , 127
Renault , 114
Fiat , 106
Citroën , 88
Seat , 46
Škoda , 44
Acura , 34
Alfa Romeo , 28
Jeep , 27
Nissan , 24
Volvo , 24
Toyota , 22
Land Rover , 21
Mitsubishi , 21
Kia , 20
Hyundai , 19
Dodge , 14
Mazda , 11
Honda , 11
Smart , 11
Suzuki , 9
Porsche , 9
Chrysler , 8
Daihatsu , 8
MINI , 7
Jaguar , 7
Rover , 7
Lancia , 7
Dacia , 6
Aixam , 6
GMC , 6
Daewoo , 5
Bentley , 4
Zastava , 3
Cadillac , 3
Artega , 3
Chevrolet , 3
Plymouth , 2
Ssangyong , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Saab , 2
Pontiac , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
KTM , 2
TVR , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Lincoln , 1
Trabant , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Maybach , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:24
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ferizaj

Audi A3, 2.0 TDI 150PS

17 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:17
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
12 Maj 12:11
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat 1.6 tdi BlueMotion Tech

6 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online

Sot 10:59
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 1.2TSI HIGHLINE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:58
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:36
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII TDI BLUEMOTION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Drenas

vw beetle

2 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 09:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

89 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:47
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B8 2.0TDI HLBMT - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:27 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:26
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 4MOTION - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:26
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:26
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:24
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:24
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:23
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B8 2.0TDI 4MOTION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:22
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 1.4TSI DSG HLBMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:22
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:22
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI BMT 13

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:21
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Gjakovë

VW SHARAN 2.0TDI DSG 7 ULSE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:17
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:17
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI 4 MOTION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:17
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B8 2.0TDI HLBMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - 15

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:16
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:03
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:59
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI 4 MOTION - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:55
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Gjakovë

VW TOURAN 2.0TDI HLBMT DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW Polo 1.9 TD (I)

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:39 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:37
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI DSG - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet Passat B7

9 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

SHITET-VW PASAT B8 2.0 TDI(DSG)

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

��SHITET�� VW Passat CC - 2013 - 2.0TSI

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

VW Golf 4 1.9TDI Model PACIFIK 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:08 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 08.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kastriot

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG VITI 2012 RKS

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Touran 2.0 TDI 2012 Match

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:26 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

700 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI 2007 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI RKS I CLAJMRUAR

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Prishtinë

Shitet crafter kamjonet 2.5 tdi dogan klim 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:21 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

Shitet citroen c4 1.6 HDI 90HP 2006 RKS 7 vite ni pronar

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Pejë

Fiat Doblo 1.9 Diesel viti 2003 Boshpumpa Defekt

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Vw VW T5 Vw vw Vw polo vw caddy Vw vw caddy Vw caddy vw t5

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione