Audi | Skenderaj | Makina | Vetura

Audi , 416
BMW , 11
Citroën , 4
Fiat , 3
Opel , 2
Ford , 2
Renault , 2
Kia , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Korr 18:09 ,

Audi a6 2.5 TDI

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 15:25 ,

Audi a3

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 10:49 ,

BMW 525

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 18:23 ,

Audi A4 3.0 dizel Full Opsjon

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 14:58 ,

Audi 80 b4

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 16:12 ,

Shes Audi A4

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 19:13 ,

Shes Audi A4

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 12:47 ,

VW Polo 1.4 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 12:20 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 19:25 ,

audi a4

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 22:09 ,

Audi A3 1.9Tdi

Histora e veturës

1 690 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Qer 22:40 ,

Audi A3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 19:01 ,

Shitet Audi A3

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 00:41 ,

Audi a4 1.9 I Tkuqe

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 20:14 ,

Shes Audi A4 1.9TD

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 10:51 ,

Reno laguna 2005

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 10:51 ,

Xhip mercedes

Histora e veturës

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 16:11 ,

Shitet Audi A6 2.5 ngjendje shum tmir

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 11:25 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 21:35 ,

Shitet audi 80 1.6 benzin qmimi 700 euro

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 17:46 ,

Audi A5 gjendje perfekte

Histora e veturës

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 00:51 ,

Audi a4

Histora e veturës

95 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 19:22 ,

Shes Audi A3

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 00:02 ,

AUDI A6 DIZEL 3.0 AUTOMATIK

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 09:36 ,

Audi a4 2005

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 12:59 ,

Shes Audi A6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Pri 16:42 ,

Shitet Audi A6 Klim,nxemje korrikav

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 00:08 ,

SHES DHE NDRROJ AUDI A6 DIZEL 3.0 AUTOMATIK

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 19:53 ,

Shitet audi A4 1.8turbo benxin

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 21:41 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 20:17 ,

Shes audi A6

Histora e veturës

3 399 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:42 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 16:22 ,

Shitet Audi A6 Klim,nxemje korrikav

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:38 ,

Touran 1.9TDI 2006

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 19:33 ,

Audi A6 3 her sline matrix full opsion

Histora e veturës

32 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Mar 10:32 ,

shite ose ndrrohet audi 80 1.8

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 23:21 ,

Audi Q7

Histora e veturës

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 14:22 ,

Audi A4 e posa ardhur nga Zvicra

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 15:21 ,

Shes audi

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 23:03 ,

Shitet Audi

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 09:27 ,

audi 80

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 16:36 ,

Shes ndrroj audi 80

Histora e veturës

480 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 12:17 ,

Audi 80

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 17:48 ,

Audi a6 rks i skadum boj ndrrime

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a4 në kategorinë Vetura | Brilliance
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • audi në kategorinë Vetura | Hyundai | ix35
  • audi a6 në kategorinë Vetura | Wartburg
  • Audi a4 në kategorinë Vetura | Opel | Signum
  • Audi A6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Audi a5 në kategorinë Vetura | Audi | Q7
  • Audi në kategorinë Vetura | BMW | 116 | Seri 1
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLK 320 | GLK-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione