Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ssangyong | MUSSO

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ssangyong MUSSO | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Nën 18:48 Vetura , Ferizaj

Ssangyong

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 20:01 Vetura , Ferizaj

Ssangyong

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 20:00 Vetura , Ferizaj

Sanngyong

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 10:22 Vetura , Burim

Shitet Ssangyoung Musso

1 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 03:29 Vetura , Ferizaj

Shitet Ssangyong

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 13:59 Vetura , Ferizaj

Shitje e xhipit

1 900 EUR

27 Jan 09:33 Vetura , Gjilan

Shitet gjipi

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 11:57 Vetura , Gjilan

Shitet gjipi

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 16:01 Vetura , Burim

Shitet gjipi per pjes

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 09:30 Vetura , Gjilan

Shitet gjipi

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Nën 14:34 Vetura , Gjilan

shitet gjipi

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Tet 23:00 Vetura , Prizren

Sangyong MUSSO Dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 12:47 Vetura , Prizren

Musso sangyoung 2.5 Diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 23:01 Vetura , Lipjan

Xhip dizell 2.5 regjistrim 5 muj

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 09:20 Vetura , Lipjan

Xhes / Ndrroj xhipin dizell. regjistrim 5 muj

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 09:00 Vetura , Lipjan

Shes / Ndrroj xhipin dizell regjistrim 5 muj

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 17:24 Vetura , Gjilan

shitet gjipi

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 17:17 Vetura , Ferizaj

Ssangyong Musso 4×4

2 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Jan 16:17 Vetura , Pejë

Sangyon muso

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 20:23 Vetura , Gjilan

SHITET VETURA ose Ndrrim

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 17:28 Vetura , Ferizaj

sanjung musso 4x4 automatik

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 18:59 Vetura , Gjilan

Shitet vetura Ndrrim i mundesh me Traktor

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 07:51 Vetura , Prishtinë

Sanyong 2.9 Turbo

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 00:33 Vetura , Deçan

Xhip-Gjip / MUSSO-FJP

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 23:42 Vetura , Rahovec

Musso

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Shk 22:58 Vetura , Pejë

Saniong musso 2.9 turbo dizell

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:24 Vetura , Burim

Shes ose Nderrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 13:18 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Ssangyong viti 2004 - Dizel 2.5

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 10:31 Vetura , Gjilan

shes xhipin

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 17:36 Vetura , Gjilan

Shitet gjipi

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Sht 23:38 Vetura , Pejë

Sangyong Musso 2.9 d

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 19:49 Vetura , Pejë

Motori mercedes 208

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ssangyong MUSSO | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione