Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Të gjitha në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Maj 17:33 Banesa , Besianë

podujeve banese me qira

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
20 Maj 00:53 Banesa , Besianë

Kerkoj Banes

250 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Pri 09:01 Banesa , Besianë

Banes

Numri i dhomave: 3
23 Shk 20:37 Banesa , Besianë

Banes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
13 Shk 22:19 Banesa , Besianë

Lëshohet Banes me Qera ne Podujevë

Numri i dhomave: 1
22 Jan 16:20 Agjent për shitje të pronës Banesa , Besianë

POIKJHGFDSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Numri i dhomave: 2
22 Jan 15:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Besianë

uyh6g5trfedws

Numri i dhomave: 2
15 Jan 22:19 Banesa , Besianë

Banes

09 Jan 18:32 Banesa , Besianë

Lëshohet banesa me qera!

04 Jan 05:16 Banesa , Besianë

Ttt

Numri i dhomave: 5
24 Dhj 20:40 Banesa , Besianë

Kerkoj Banes pér Blerje

21 Nën 02:27 Banesa , Besianë

urgent shes dizne per golf 7 dizell

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Gush 17:55 Banesa , Besianë

Kerkoj banes me Qira

29 Gush 04:18 Banesa , Besianë

Banese

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Gush 21:07 Banesa , Besianë

Blej Gasonjerk

02 Gush 10:03 Banesa , Besianë

Skar grill

105 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Korr 00:00 Banesa , Besianë

Ipet banesa me qere

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Korr 22:43 Banesa , Besianë

SHES DISA BANESA NE MATI1 PRISHTINE

Numri i dhomave: 3
10 Korr 12:42 Banesa , Besianë

Kërkoj Banes në Podujev për Pushimin Verorin

Numri i dhomave: 2
02 Korr 20:07 Banesa , Besianë

Ipet banesa me qira

Numri i dhomave: 1,5
16 Qer 16:07 Banesa , Besianë

Banes ose shtepi me qira

23 Maj 18:33 Banesa , Besianë

banes

16 Pri 09:56 Banesa , Besianë

Kerkoj Banes me ble ne Podujev

16 Pri 09:47 Banesa , Besianë

Kerkoj Banes me ble ne podujeve

14 Pri 19:04 Banesa , Besianë

leshohen banesa me qera ne podujeve

Numri i dhomave: 2
05 Mar 17:04 Banesa , Besianë

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
05 Mar 13:41 Banesa , Besianë

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
26 Shk 18:29 Banesa , Besianë

Vjam guse me mjaltë dhe vetëm vjam guse

12 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Shk 17:40 Banesa , Besianë

Ipet villa per pushime ditore

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
28 Jan 21:07 Banesa , Besianë

Banes

Numri i dhomave: 6
28 Jan 20:59 Banesa , Besianë

Banes

27 Dhj 21:29 Banesa , Besianë

Banes ne shitje

58 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
04 Nën 05:00 Banesa , Besianë

Kerkoj banes

26 Tet 23:10 Banesa , Besianë

Kërkoj banes

18 Tet 12:15 Banesa , Besianë

kerkoj banes me qera ne podujev

02 Qer 13:08 Banesa , Besianë

Banesa

1 EUR / javor

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
23 Pri 21:10 Banesa , Besianë

ipet banesa me qira ne qender te qytetit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Pri 00:10 Banesa , Besianë

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
12 Pri 01:41 Banesa , Besianë

Kërkoj banes me qira

07 Pri 10:14 Banesa , Besianë

Banesa Podujëve

Numri i dhomave: 2
05 Pri 19:45 Banesa , Besianë

Kerkon Banes per blerje ne Podujev

20 Mar 09:23 Banesa , Besianë

Shiten dyert e oborrit

120 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
17 Mar 06:04 Banesa , Besianë

Kerkoj shpi ose banes me qera

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione