Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Auto sallon - Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Auto sallon , kategori Banesa , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Auto sallon Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:37 Banesa  ·  Ferizaj

Banesa ne shitje Macropus 3 dhoma 129.80m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
19 Pri 18:18 Banesa  ·  Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Mar 23:06 Banesa  ·  Ferizaj

IPET BANESA 1 DHOM ME QERA

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
29 Nën 16:11 Banesa  ·  Ferizaj

Ipet banesa me qera ne qender Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
01 Nën 19:52 Banesa  ·  Ferizaj

Leshohet banesa me qira

03 Tet 08:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ferizaj

Ofrohet për #shitje banesa 100m² me lokacion në Ferizaj.

720 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
03 Tet 08:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ferizaj

Ofrohet për #shitje banesa me sipërfaqe 110.50m² në Ferizaj

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
25 Gush 20:48 Banesa  ·  Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

14 Qer 12:38 Banesa  ·  Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

Numri i dhomave: 2
20 Shk 11:14 Banesa  ·  Ferizaj

Banese me Qera

Numri i dhomave: 2
18 Jan 22:48 Banesa  ·  Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Maj 12:09 Banesa  ·  Ferizaj

BANESA 3 DHOMAHE E GATSHME PER BANIM

Numri i dhomave: 3
17 Pri 09:28 Banesa  ·  Ferizaj

Shitet banesa te unioni invest( mbrapa policise)

Numri i dhomave: 3
12 Tet 16:23 Banesa  ·  Ferizaj

shitet banesa 90m2 2 dhomshe

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
12 Tet 16:23 Banesa  ·  Ferizaj

banesa 64m2 kati i I

Numri i dhomave: 1
04 Gush 13:14 Banesa  ·  Ferizaj

RISI - 420 Euro metra banesa te tregu, afer AAB's

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Auto sallon | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione