Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kabashi - Banesa Të gjitha në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kabashi , kategori Banesa , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kabashi Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

PENTHOUSE 3+1 NË FUSHË KOSOVË

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 09:31
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

PENTHOUSE 3+1 NË FUSHË KOSOVË

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
28 Gush 18:49 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa ne fushë kosovë

730 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 21:39 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet Banesa 62m2

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Tet 22:19 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa ne fushekosove 62m2

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Tet 22:15 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa ne fushekosove 62m2

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Tet 01:21 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa ne fushekosove 62 m2

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Sht 12:19 Banesa  ·  Fushë Kosovë

SHITET BANESA NE FUSHEKOSOVE

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Sht 11:56 Banesa  ·  Fushë Kosovë

SHITET BANESA NE FUSHEKOSOVE

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Sht 00:12 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa ne fushekosove

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Sht 13:33 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa ne fushekosove 62m2

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Sht 13:25 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa ne fushekosove

37 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Dhj 22:16 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shiyet banesa f.kosov 112.m2 qmim te lir e gatshme

47 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Dhj 17:40 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa objekti kabashi2 kati 4

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Maj 10:46 Banesa  ·  Fushë Kosovë

SHITET BANESAN F.KOSOV 105.m2 E GATSHME PER BANIM

480 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Nën 19:30 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesë e re me qera në Fushë Kosovë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
06 Korr 16:03 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesat ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 10
19 Shk 08:21 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Virtyti - 06 Shitet banesa ne Fushë Kosove !

450 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kabashi | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione