Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

garsonjer - Banesa Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garsonjer , kategori Banesa , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj garsonjer Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:10
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa 40m2 DREAM HOME

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 09:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa Moderne 40m2 ne Dardani DREAM HOME

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 08:05
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa 37m2 DREAM HOME

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

Sot 09:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa Moderne 40m2 ne Dardani DREAM HOME

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 08:10
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa 40m2 DREAM HOME

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 08:05
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa 37m2 DREAM HOME

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
30 Nën 02:57 Banesa  ·  Prishtinë

Blihet Studio/Garsonjer-30K max

10 Gush 19:50 Banesa  ·  Prishtinë

Leshoj banesen me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Korr 01:18 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjer

Numri i dhomave: 1,5
29 Qer 08:56 Banesa  ·  Prishtinë

LESHOHET ME QIRA

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
05 Mar 08:52 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa garsonjer me qira ne qender te Prishtines

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
20 Shk 13:12 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qira ne qender te Prishtines

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Maj 10:56 Banesa  ·  Prishtinë

ofert

22 Mar 15:00 Banesa  ·  Prishtinë

Kerkoj garsonjer me qera

30 Jan 16:56 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjer ne Qira Dardani pr.te stac.Autobusve

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
26 Gush 00:51 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjer 4 shtreter

Numri i dhomave: 1,5
10 Gush 22:46 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qira te parku i qytetit

Numri i dhomave: 1,5
08 Gush 18:20 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohët me qira banesa (Garsonjer) në Qendër të Q

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
23 Qer 15:24 Banesa  ·  Prishtinë

garsonjer

Numri i dhomave: 1,5
01 Qer 02:23 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjer

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
21 Pri 10:50 Banesa  ·  Prishtinë

Blej urgjent garsonjer/banese 1+1 ne Prishtine

05 Mar 21:10 Banesa  ·  Prishtinë

Ipet Banesa me Qira te 4 Llullat

Numri i dhomave: 1,5
13 Shk 21:07 Banesa  ·  Prishtinë

LËSHOHËT ME QIRA BANESA NË QENDËR TË PRISHTINËS

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
13 Shk 20:58 Banesa  ·  Prishtinë

LESHOHET BANESA ME QIRA NE QENDËR TË PRISHTINËS

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
10 Shk 14:57 Banesa  ·  Prishtinë

Banes- garsonjer me qara

09 Shk 05:39 Banesa  ·  Prishtinë

SHITET BANESA NE QENDER TE PRISHTINES

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
02 Shk 13:16 Banesa  ·  Prishtinë

SHITET URGJENT BANESA NE QENDER TE PRISHTINËS

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
23 Dhj 10:22 Banesa  ·  Prishtinë

banes garsonjer

150 EUR

17 Tet 14:17 Banesa  ·  Prishtinë

garsonjer

Numri i dhomave: 1
15 Sht 19:06 Banesa  ·  Prishtinë

KERKOJ BANES PER NJE MUAJ

09 Sht 17:45 Banesa  ·  Prishtinë

Ipet banesa me qera në Ulpianë ( garsonjer)

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Sht 11:30 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjer afer qendres (Teatri Dodona) kati 1

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Korr 15:53 Banesa  ·  Prishtinë

Leshoj garsonjer me qera ne Ulpian afer AAK-se

Numri i dhomave: 1
19 Korr 16:04 Banesa  ·  Prishtinë

Leshoje garsonjere me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
25 Jan 15:14 Banesa  ·  Prishtinë

Kerkoj banes per te blere

18 Jan 19:45 Banesa  ·  Prishtinë

Garsoniere ne shitje

1 100 EUR

Numri i dhomave: 1,5
28 Dhj 20:15 Banesa  ·  Prishtinë

Shes garsonjer ne Ulpiana

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Dhj 21:24 Banesa  ·  Prishtinë

Shes garsonjer me Ulpiana

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Nën 22:35 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjer, Gasonjer , Garsonjerk, Ne Qender

Numri i dhomave: 1
17 Nën 15:03 Banesa  ·  Prishtinë

garsonjer

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
15 Tet 19:33 Banesa  ·  Prishtinë

kerkoj garconjer

08 Sht 22:28 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera

01 Sht 00:38 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjer me qera

Numri i dhomave: 1
15 Mar 16:14 Banesa  ·  Prishtinë

Kerkoj Garsonjer apo banes nji dhomshe

04 Shk 15:15 Banesa  ·  Prishtinë

KERKOJE GARSONJER ME QIRA

22 Tet 13:03 Banesa  ·  Prishtinë

Kerkoj garsonjer me qira deri në 120 €

29 Sht 17:16 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjer -Banese me ble

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj garsonjer | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione