Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Penthaus - Banesa Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Penthaus , kategori Banesa , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Penthaus Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:54 Banesa  ·  Gjakovë

Shitet Banesa Penthaus 2 Kate

Numri i dhomave: 4
Dje 19:08 Banesa  ·  Prizren

Shitet Penthaus Prizren\Jaglenic!!

Numri i dhomave: 4
22 Maj 08:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Pejë

HOME VIP 119m/2 SHETË BANESË PENTHAUS 4 DHOMËSH

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
22 Maj 08:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Pejë

HOME VIP SHETË BANESA ISTOGË nga 800 euro m/2

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
20 Maj 14:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Vushtrri

SHITET‬ Penthouse 157.44m2 në objektin mbra

101 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
18 Maj 14:56 Banesa  ·  Mitrovicë

Penthause tek stacioni i autobusav

Numri i dhomave: 6
15 Maj 08:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Klinë

HOME VIP SHETË BANESË PENTHOUSE 348m2 KLINË

120 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Shitësit të Besuar
10 Maj 17:55 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shiten disa banesa te GATSHME ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 3
04 Maj 11:46 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa Penthaus 204 m2

268 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Pri 14:30 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshoj penthaus me qira perball rrethit ne fushekosovë

285 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Pri 19:25 Banesa  ·  Ferizaj

Shitet penthaus te gjykata

25 EUR

Numri i dhomave: > 10
27 Tet 11:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne shitje

197 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
07 Mar 23:01 Banesa  ·  Therandë

"Shitet Penthaus Modern " Investim i Rrall

Numri i dhomave: 4
01 Mar 12:46 Banesa  ·  Gjakovë

SHITEN 3 SUPER PENTHAUSE GJENDEN NË RRUGEN “WESLEY CLARK” NË

800 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Shk 22:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prizren

Banes me qira 3+1+2 Penthaus

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
02 Shk 08:45 Banesa  ·  Gjilan

Penthaus në kompleksin swiss-buildings

Numri i dhomave: 4
30 Jan 09:36 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Penthaus 174.8M2, në Prishtinë

Numri i dhomave: 3
22 Jan 11:13 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shiten disa banesa me FLETA PUSEDUESE ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Jan 09:23 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qera e mobiluar 200€ ne muaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Jan 23:10 Banesa  ·  Prizren

Jepet me qera banesa (penthausi)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
03 Jan 23:16 Banesa  ·  Vushtrri

Shitet banesa ne qender te Vushtrrise afer Kompleksit Dijari

Numri i dhomave: 3
29 Dhj 08:05 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Jepet banesa 200€ me qera e mobiluar

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Dhj 18:48 Banesa  ·  Vushtrri

SHITET BANESA AFER KOMPLEKSIT DIJARI (TE ISH REAL MARKETI)

111 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Dhj 02:15 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshoj penthause ne qender te F.Kosovës perball rrethit

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Dhj 12:41 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shiten 5 banesa ne Fushe Kosove prej 55 m2 deri 130 m2 m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Nën 13:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Rrugën B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
06 Nën 09:34 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qera 220€

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Nën 21:11 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshohet me qera banesa ne lagjen Eliza 220€ ne muaj

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Sht 13:21 Banesa  ·  Vushtrri

SHITEN 3 BANESA

28 Maj 18:15 Banesa  ·  Prishtinë

Fatmir vuthaj

05 Maj 01:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prizren

Banes me qira 2+1 Kati 1

Numri i dhomave: 3,5
Shitësit të Besuar
25 Mar 13:16 Banesa  ·  Prishtinë

Penthaus me qmime te mire

Numri i dhomave: 4
13 Mar 22:49 Banesa  ·  Fushë Kosovë

shitet urgjent

600 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Shk 13:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me QERA

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
03 Shk 12:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesë në SHITJE

780 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
27 Jan 13:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me QERA

1 450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
27 Jan 09:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me QERA

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
27 Jan 09:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë në SHITJE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
26 Jan 12:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me QERA

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
21 Jan 18:13 Banesa  ·  Prishtinë

EKSKLUZIVE - PENTHAUS me qira me sip. 380m2 - afer rruges B

Numri i dhomave: 7

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Penthaus | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione