Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banes me qira - Banesa Të gjitha në Kosovë

Prishtinë , 9290
Prizren , 260
Ferizaj , 197
Mitrovicë , 141
Pejë , 128
Vushtrri , 89
Gjilan , 76
Lipjan , 70
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qira,kategori Banesa,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banes me qira Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne rrugen C

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 11:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Prishtine

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 11:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me Qira ne Mati 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

Sot 11:38 Banesa , Prishtinë

Banes me qira pa mobile ne lagjen Kodrina

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me Qira ne Mati 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 11:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Prishtine

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 11:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 11:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në Rruga B - Maxi 24H

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:33 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:33
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Rrugen B

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Sot 11:32 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në rrugën B 85m2

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Bregun e Diellit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Dardania 1+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:28 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:27 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 11:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 11:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne rrugen C

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:25 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir_1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:25 Banesa , Prishtinë

banes me qira te Qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera ne Rrugen B

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Sot 11:21 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Ulpian 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:21 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:20 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:17 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Bregu i Diellit !DELTA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 11:17 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Pejton !DELTA

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 11:17 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Rruga C 750 €

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Lakrishtë 85m2

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te Sllovenia Sporti_2+1

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:02 Banesa , Prishtinë

Banes prej 60m2 ne lagjen Arberia

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:01 Banesa , Lipjan

Shitet Banesa ne shesh te Lipjanit

Numri i dhomave: 3
Sot 11:01 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Lagje te Spitalit_1+1

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:00 Banesa , Prishtinë

Banes (zyre) me qira ne Emshir

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 10:58 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira në Arbëri ish Dragodan

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:56 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen Qender 3+1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 10:55 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira për zye e pa mobiluar në rrugën c

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:49 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen Ulpiane 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 10:49 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia_3+1

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:49 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen Rruga B 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:49 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen Rruga B 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:49 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen Arberi 2+1

570 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes me qira | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione