Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rektorati - Banesa Të gjitha në Kosovë

Prishtinë , 49
Pejë , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rektorati , kategori Banesa , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj rektorati Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Qendër

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 18:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Qendër

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 18:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Qendër

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Qendër

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
27 Tet 12:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

OFERT - Banes Komode me Qira ne Qender

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Qender te LC Waikiki

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Moderne me Qira ne Qender te Rektorati

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira te Sheshi Zahir Pajaziti

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
20 Tet 08:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira ne Qender te Rektorati

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
20 Tet 08:48 Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Qender te Rektorati

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Korr 12:00 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet banesa me qera te Rektorati Qender

Numri i dhomave: 1
05 Korr 10:18 Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 1+1 me Qira në Qendër

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
29 Qer 20:34 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Tet 10:57 Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me Qira në Qendër

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
10 Sht 17:35 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
06 Sht 20:51 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Sht 19:29 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
06 Sht 15:50 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Sht 17:51 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Sht 13:40 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
01 Sht 21:41 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
01 Sht 14:19 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
07 Gush 21:17 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Qer 23:10 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohet me qira banesa në Qendër të Prishtinës

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
11 Qer 14:11 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Pri 11:57 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohet me qira banesa në Qendër të Prishtinës

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
02 Pri 10:31 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
01 Pri 19:16 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Mar 15:44 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne qender te Prishtines

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
18 Mar 15:09 Banesa  ·  Prishtinë

Leshoj banesen me qera ne qender te Prishtines

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
16 Jan 12:56 Banesa  ·  Prishtinë

Banes ne shitje Qender te Rektorati

Numri i dhomave: 1
12 Tet 11:21 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne Qender te Rektorati

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
10 Tet 10:20 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera te Rektorati,

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
05 Shk 21:48 Banesa  ·  Prishtinë

SHES BANESEN NE QENDER-SOLITERI TE REKTORATI I UP

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Jan 21:10 Banesa  ·  Prishtinë

SHITET BANESA NE QENDER TE PRISHTINES

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Nën 21:54 Banesa  ·  Prishtinë

SHES BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES - SOLITERI

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 21:29 Banesa  ·  Pejë

BANESE NE SHITJE OSE ME QERA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Sht 11:34 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera te Rektorati ne Prishtine

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Sht 11:52 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera te Rektorati ne Prishtine

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Sht 11:42 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera te Rektorati ne Prishtine

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Sht 11:38 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera te Rektorati

230 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Korr 13:34 Banesa  ·  Prishtinë

BANESE NE SHITJE NE QENDER TE PRISHTINES - SOLITER

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Dhj 12:24 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshoj banesë me qira në Qendër

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
03 Gush 14:13 Banesa  ·  Prishtinë

Banese te rektorati ne katin e pare me 37 m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Maj 13:42 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera ne Qender

500 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Pri 15:30 Banesa  ·  Prishtinë

Leshoj banesen me qira

600 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Pri 11:21 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet banesa me qira

600 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Mar 17:37 Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qera ne Prishtine

Numri i dhomave: 3
07 Mar 11:32 Banesa  ·  Prishtinë

BANES me QIRA ne QENDER AFER GRANDIT ne katin PE..

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rektorati | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Rektorati rektorati

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione