Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dere garazhe - Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dere garazhe , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dere garazhe Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:36
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 500m² me #QIRA në Lagjen Gjinaj.

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar

Sot 13:36
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 500m² me #QIRA në Lagjen Gjinaj.

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Dje 11:06 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi me Lokal ne SHITJE

200 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
26 Pri 15:08 Banesa  ·  Prishtinë

BANESA NE SHITJE NE MATI-1

1 100 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Jan 09:35 Banesa  ·  Prishtinë

SHITET BANESA LUKSOZE 138m2, KATI 1, NË MATIQAN

Numri i dhomave: 3
26 Mar 13:20 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Viti

Dere garazhe

200 EUR

19 Dhj 00:01 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Gjilan

Shitet

1 EUR

27 Qer 13:29 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Ferizaj

Dera e Garazhës

100 EUR

29 Maj 23:57 Banesa  ·  Prishtinë

Esht leshuar

Numri i dhomave: 3
29 Dhj 23:14 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Rahovec

Shes dere garazhe

1 EUR

29 Sht 20:53 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi me qira per Banim ose Zyre

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
04 Sht 22:54 Banesa  ·  Prishtinë

Super banes 250euro me garazh

Numri i dhomave: 3
21 Gush 16:34 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera, Cmimi 250 Euro

Numri i dhomave: 3
30 Pri 14:40 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Dardanë

derë garazhe e aluminit

300 EUR

04 Nën 11:22 Shtëpi  ·  Burim

Villa ne shitje

01 Sht 15:30 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shes shtepine

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
29 Tet 14:19 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHITET SHTEPIA | TASLIXHE RRUGE KRYESORE |

Numri i dhomave: 7
25 Gush 09:52 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Lagjen MAT1-Prishtin

Numri i dhomave: 3
29 Shk 14:35 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Prishtinë

Garazhe në shitje

13 000 EUR

19 Jan 15:13 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Prishtinë

Garazh në shitje

13 000 EUR

14 Dhj 09:57 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Prishtinë

Garazhe

13 000 EUR Price Reduced

12 Dhj 12:36 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Mitrovicë

dere garazhe

16 Pri 14:22 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Gjilan

Dere per garazhe

800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dere garazhe | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione