Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

villa me qera - Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe villa me qera , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj villa me qera Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:40 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa ne fushe kosove

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:40 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa afer hotel Siriusi te Albi market

1 250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:39 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Shiten 3.5 hektar toke ne Busi Mramore

1 500 EUR

Sot 08:39 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

Shiten 33 ari ne Maxhunaj

4 200 EUR

Sot 08:38 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa afer rruges C

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:25 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Banesë 93.64m²

Numri i dhomave: 3
Dje 23:25 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Lokale & Banesa

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:25 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Banesë 100m²

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:24 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Banesë në Prizren

Numri i dhomave: 3
Dje 10:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Duplex për zyre te Kafet e Vogla me #qira.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa në Qendër, afër Grand Hotel.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 10:31 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #shitje lokali në Prishtinë, te Bregu i Diellit

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 10:30 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #qera lokali 170m² te Lagjia e Muhaxherëve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Dje 10:29 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 50m², Ulpiane, afer shkolles Hasa

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 10:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë moderne për #qira në Bregun e Diellit.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 10:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë moderne për #qira te rruga C, Alko Group.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 10:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet #PentHouse per #qira te Mati 1.

580 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 10:29 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #shitje banesa 65m² mbi Ambasadën Zvicrrane

86 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 10:25 Shtëpi  ·  Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia 310m² me lokacion në Arbëri.

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj villa me qera | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione