Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:41 Shtëpi , Fushë Kosovë

shtepia me qera ne Fushe Kosove

5 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 09:23 Shtëpi , Fushë Kosovë

Ofrohet për #SHITJE shtëpi 1,000m² në Fushë Kosovë

Numri i dhomave: > 10
Dje 03:25 Shtëpi , Fushë Kosovë

Gasonjerk me qira + oborr

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
04 Qer 14:00 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepi 2 kateshe me oborr

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
04 Qer 12:07 Shtëpi , Fushë Kosovë

JAP SHTEPIN ME QERA TE RETHI NE FUSHE KOSOVE

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
04 Qer 12:05 Shtëpi , Fushë Kosovë

JAP SHTEPIN ME QERA TE RETHI NE FUSHE KOSOVE

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
04 Qer 07:07 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet shtepia afer rrethit ne F.k

235 000 EUR

Numri i dhomave: 10
03 Qer 10:23 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepi ne shitje

135 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Qer 19:14 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet shtepia ne uglar Fushe kosove

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
01 Qer 18:08 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shite 2 Shtepi ne Fush Kosov

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
01 Qer 17:49 Shtëpi , Fushë Kosovë

Servis per garazha dyer dritare motorra

1 EUR / javor

Numri i dhomave: 9
30 Maj 20:03 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet shtëpija

225 000 EUR

Numri i dhomave: 9
29 Maj 10:42 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepi ne shitje ne Fush kosov

135 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Maj 06:15 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet shtepija komplet

Numri i dhomave: 1
28 Maj 22:41 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shpi me Qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
28 Maj 18:48 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet shtepi Fushe Kosove - Bresje

292 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
28 Maj 16:36 Shtëpi , Fushë Kosovë

SHITET SHTEPIA BASHKE ME TRUALL NE PRISHTINE

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
28 Maj 16:28 Shtëpi , Fushë Kosovë

shiten gjerat e shtepi-s cmimi per gjyst më lir

Numri i dhomave: 2,5
28 Maj 16:10 Shtëpi , Fushë Kosovë

shiten gjerat e shtepis ( arsyeja e ndertimit )

Numri i dhomave: 3,5
28 Maj 14:11 Shtëpi , Fushë Kosovë

SHITET SHTEPIA NE KRYSHEVC - FUSHE KOSOVE

1 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Maj 18:51 Shtëpi , Fushë Kosovë

Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

Numri i dhomave: 4
25 Maj 00:00 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepi ne uglar

88 000 EUR

24 Maj 00:33 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shpi me Qira kati i 2t 180euro

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
23 Maj 23:58 Shtëpi , Fushë Kosovë

Gasonjerk 125euro

125 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
23 Maj 23:39 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shpi me qera per plazh ne Sarande

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Maj 10:15 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet kulmi i shtepise

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
21 Maj 13:59 Shtëpi , Fushë Kosovë

Kati 2 i shpis me Qira Fush Kosov

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
21 Maj 00:14 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepia 5+1 në shitje

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
18 Maj 15:47 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shtepi me Qira 180 €

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
18 Maj 15:47 Shtëpi , Fushë Kosovë

Gasonjerk 130 euro

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione