Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:01 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPIA ME 11 ARI NE QENDER TE GJAKOVES

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 11:49 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia ne shitje / shitet urgente per shkak emigrimi

70 000 EUR Price Reduced

Sot 03:15 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPIA NE QENDER TE GJAKOVES

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 20:23 Shtëpi , Gjakovë

SHTËPIA NË SHITJE

Numri i dhomave: 10
Dje 14:04 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi ne Gjakove

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Maj 14:09 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 6
29 Maj 13:51 Shtëpi , Gjakovë

Shpi me qera ne gjenje shum te mir

Numri i dhomave: 4
29 Maj 10:32 Shtëpi , Gjakovë

Leshohet shtëpi me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
28 Maj 19:24 Shtëpi , Gjakovë

shitet shtepija

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Maj 18:14 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepija

115 000 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Maj 18:02 Shtëpi , Gjakovë

shtepi ne gjakove

Numri i dhomave: 8
28 Maj 13:45 Shtëpi , Gjakovë

Villa ne Gjakov (afer pishines Delfini, lagjja re)

Numri i dhomave: 6
28 Maj 13:05 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtëpia në Gjakovë

Numri i dhomave: 5
28 Maj 09:27 Shtëpi , Gjakovë

Shitet

10 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
27 Maj 19:04 Shtëpi , Gjakovë

Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

Numri i dhomave: 4
27 Maj 15:18 Shtëpi , Gjakovë

Ofrohet Shtëpia në Shitje në Qytetin e Gjakovës

Numri i dhomave: 5
27 Maj 10:38 Shtëpi , Gjakovë

Plane, projekte per shtepi moderne

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
26 Maj 14:21 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia ne Gjakove

Numri i dhomave: 7
25 Maj 14:57 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Maj 04:59 Shtëpi , Gjakovë

Shitet urgjent

70 000 EUR Price Reduced

23 Maj 00:29 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
22 Maj 17:22 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTËPIA Me marreveshje

184 500 EUR

Numri i dhomave: 7
19 Maj 15:44 Shtëpi , Gjakovë

Shitet

Numri i dhomave: 8
18 Maj 23:41 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTËPIA

184 500 EUR

18 Maj 08:37 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Maj 12:32 Shtëpi , Gjakovë

Motorra per dyer049681559

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
15 Maj 12:43 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 7
13 Maj 22:14 Shtëpi , Gjakovë

Kerkoj shtepi me qera

13 Maj 14:17 Shtëpi , Gjakovë

Shiten dy shtepi me 7.05 ari truall.Parku i lirise

Numri i dhomave: 1
13 Maj 12:59 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtëpia 4.50 ari

Numri i dhomave: > 10
07 Maj 04:55 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Lokal ose me qera ne qarshi te vjetër

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Maj 22:59 Shtëpi , Gjakovë

Kerkoj kauqa per lokal

30 Pri 23:27 Shtëpi , Gjakovë

Blloku I ri, 536 m2 siperfaqe

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Pri 22:30 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Pri 16:28 Shtëpi , Gjakovë

Shtëpi në shitje.

Numri i dhomave: 5
26 Pri 13:04 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia tek "Blloku i ri" - Gjakovë

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Pri 19:59 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
25 Pri 19:48 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
25 Pri 18:34 Shtëpi , Gjakovë

Kerkoj shtepi me qera ose banes

16 Pri 19:01 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia ne Bllokun e ri

Numri i dhomave: 8
15 Pri 16:13 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia me hapësirë 8.5 ari

Numri i dhomave: 7
15 Pri 16:10 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia me hapësirë 8.5 ari

Numri i dhomave: 7
14 Pri 20:02 Shtëpi , Gjakovë

Shume urgjent

Numri i dhomave: 10
14 Pri 04:11 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia me hapësirë 8.5 ari

Numri i dhomave: 7
13 Pri 16:06 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPIA NE BLLOK TE RI AFER SHKOLLES FEHMI AGANI

Numri i dhomave: 8
10 Pri 18:45 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi e kompletuar se bashku me dyqan

Numri i dhomave: 6
09 Pri 13:22 Shtëpi , Gjakovë

Kuca 2 Lokala 18 ari Centar Kline +381637201711

Numri i dhomave: 6
06 Pri 14:39 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi me dyqane

Numri i dhomave: 4
05 Pri 13:20 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia dhe Dyqanet

Numri i dhomave: 5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione