Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

SHTEPI DRURIT - Shtëpi Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe SHTEPI DRURIT , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj SHTEPI DRURIT Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 170m² në #SHITJE në Veternik.

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Online Shitësit të Besuar

Sot 18:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 170m² në #SHITJE në Veternik.

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Online Shitësit të Besuar
22 Shk 19:55 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shitet shtepi me permbajtje te Drurit

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Nën 20:42 Shtëpi  ·  Pejë

Shtepi nga Druri

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
19 Tet 23:29 Shtëpi  ·  Deçan

Shtepi druri

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
06 Sht 13:38 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shitet Toka 2000m me shtepi 240m

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Shk 10:46 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

ULQIN - Shtepi pushimi ne Lumin Buna

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
25 Sht 18:32 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shitet shtepija per materijal kulemi dyert te gjit

2 300 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Gush 00:31 Shtëpi  ·  Prizren

SHITET SHTEPIA VERORE NE REQANE. “Rruges per ne fs

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
11 Qer 22:06 Shtëpi  ·  Besianë

shtepi druri

Numri i dhomave: 3
29 Mar 17:59 Shtëpi  ·  Ferizaj

villa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
17 Shk 19:08 Shtëpi  ·  Prizren

Shes shtepine

Numri i dhomave: 7
21 Dhj 00:11 Shtëpi  ·  Therandë

Shtepi e drurit

5 500 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 12:06 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shitet shtëpia

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
10 Pri 19:57 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepija nga druri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
29 Dhj 21:05 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepija te drurit

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
28 Nën 19:35 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepija nga druni

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
10 Gush 11:43 Shtëpi  ·  Burim

shtepi montazh e drurit

Numri i dhomave: 1
18 Pri 21:18 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepija nga druni

Numri i dhomave: 3
16 Pri 21:38 Shtëpi  ·  Shtime

Shtepija te drunit

Numri i dhomave: 3
29 Mar 19:15 Shtëpi  ·  Pejë

Shtepija nga druri

Numri i dhomave: 4
26 Mar 12:36 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepija nga druri

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
31 Jan 18:26 Shtëpi  ·  Prizren

UUU SHIITTT IShitet dyr dritare gilinder

Numri i dhomave: 1
22 Jan 17:50 Shtëpi  ·  Prishtinë

Villa drunit

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
01 Nën 21:31 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepija nga druri

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
01 Gush 22:01 Shtëpi  ·  Kaçanik

Villa te drunit

Numri i dhomave: 5
31 Korr 21:24 Shtëpi  ·  Prishtinë

Terasa drunit

Numri i dhomave: 5
29 Korr 12:13 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Villa drunit

Numri i dhomave: 5
28 Korr 20:53 Shtëpi  ·  Prishtinë

Villa drunit

Numri i dhomave: 5
26 Korr 11:22 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepija drunit

Numri i dhomave: 5
20 Korr 16:26 Shtëpi  ·  Prishtinë

Villa

Numri i dhomave: 5
12 Korr 14:56 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepija banimit

Numri i dhomave: 5
10 Korr 13:55 Shtëpi  ·  Viti

Shtepija drunit ne Viti

Numri i dhomave: 5
06 Korr 14:49 Shtëpi  ·  Klinë

Villa nga druri

Numri i dhomave: 5
22 Qer 20:28 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi te drunit

Numri i dhomave: 5
09 Qer 21:30 Shtëpi  ·  Prishtinë

Villa

Numri i dhomave: 5
06 Qer 19:49 Shtëpi  ·  Pejë

Villa drunit

Numri i dhomave: 5
01 Qer 20:29 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shtepiha drunit

Numri i dhomave: 4
26 Maj 14:20 Shtëpi  ·  Gjilan

Shtepija te drurit

Numri i dhomave: 5
20 Maj 19:07 Shtëpi  ·  Fushë Kosovë

Shtepija te drurit

Numri i dhomave: 5
20 Maj 12:54 Shtëpi  ·  Viti

Shtepija nga druni

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
17 Maj 20:24 Shtëpi  ·  Mitrovicë

Shtepija nga druni

Numri i dhomave: 5
06 Maj 16:21 Shtëpi  ·  Viti

Shtepija te drunit

Numri i dhomave: 5
06 Maj 13:35 Shtëpi  ·  Gjilan

Shtepija nga druni

Numri i dhomave: 5
01 Maj 12:02 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepija nga drunit

Numri i dhomave: 5
30 Pri 19:12 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepija nga druni

Numri i dhomave: 5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj SHTEPI DRURIT | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione