Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknik e bardh - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Teknik e bardh , kategori , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Teknik e bardh Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 23:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0TDI 140PS AUTOMATIK DSG 2014

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 00:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0TDI 140PS AUTOMATIK DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 09:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Pejë

Iphone 12 NEW

275 EUR

27 Shk 18:06 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Pejë

Play Station 4 2000GB

165 EUR Price Reduced

27 Shk 16:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Pejë

Iphone 11 Pro Max 256GB

290 EUR

22 Jan 02:02 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Briska

2 EUR

03 Dhj 22:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pejë

Blejm vetura te aksidentume dhe me Defekt ne ter kosoven

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
24 Sht 03:28 Shitore Të tjera  ·  Pejë

Transport për Europë

1 EUR

Shitësit të Besuar
18 Qer 17:33 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Belg

2 EUR

24 Pri 14:42 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Belg

2 EUR

23 Pri 10:48 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Briksa

2 EUR

21 Pri 16:16 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Belg

2 EUR

21 Pri 15:53 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Belg

2 EUR

21 Pri 15:15 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Belg

2 EUR

21 Pri 15:01 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Belg

2 EUR

16 Dhj 22:31 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Teknik e bardh

200 EUR

27 Sht 12:38 Të tjera  ·  Pejë

shiten teknik e bardh me shumic

65 EUR

15 Gush 16:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

vw t5 transporter 1.9 me klim 220.000km

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:34 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Sport me top  ·  Pejë

Tepih barri artificial

1 EUR

09 Maj 18:52 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Pejë

Nissan Navara 2.5 Automatik

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 21:24 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Shitet biki 2.60kg

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Teknik e bardh | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione