Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung me dy kartela - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Samsung me dy kartela , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Samsung me dy kartela Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:56 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Termometer dhe hydrometer

16 EUR

Dje 19:59 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung J4 DUOS me dy kartela , 60 €

60 EUR

17 Shk 20:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Prishtinë

Lenovo (i5 gen8, 16gb ram,NVME 512gb Samsung)

330 EUR

05 Shk 14:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Prishtinë

iPhone 13 Pro Dual Sim

735 EUR

06 Nën 12:30 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Kartele grafike Zotac 3090Ti

1 EUR

29 Maj 21:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J6  ·  Prishtinë

Shitet Samsung J6 duos

50 EUR

29 Maj 06:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung galaxy S22 ultra CE duos

620 EUR

11 Mar 10:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A8  ·  Prishtinë

U shit flm merrjep.

90 EUR

04 Dhj 10:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A52  ·  Prishtinë

Samsung A52 duos

190 EUR

17 Nën 13:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Prishtinë

ShITET Samsung A53 5G

335 EUR

13 Tet 22:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A10S  ·  Prishtinë

Shes Samsung A10s

50 EUR

20 Korr 12:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20  ·  Prishtinë

Shes samsung s20 128giga

72 EUR

15 Qer 20:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Prishtinë

Samsung A20 E 32 gb ne gjendje te rregullt

100 EUR

29 Pri 18:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Prishtinë

Samsung A20e super gjendje

100 EUR

02 Shk 04:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Prishtinë

Shes telin samsung galaxy J 5

65 EUR

29 Dhj 15:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Prishtinë

Shitet Samsung J3

35 EUR

26 Dhj 18:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Prishtinë

shes tel samsung J3

35 EUR

07 Dhj 10:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Prishtinë

SAMSUNG S9 DOUS 64GB

145 EUR

13 Nën 01:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prishtinë

Samsung note 10 plus 12/256 2 sim

400 EUR

04 Nën 12:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A7  ·  Prishtinë

Shitet Telefoni Samsung Galaxy A7 64 GB

120 EUR

13 Tet 14:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A8 Plus  ·  Prishtinë

Shes Samsung galaxy A8

150 EUR Price Reduced

08 Tet 20:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Prishtinë

Samsung A51 6 Ram 128 GB ����

05 Tet 13:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy A21s x2sim

200 EUR

19 Gush 07:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Prishtinë

samsung galaxy s20 (dual sim)thuja i ri

399 EUR

31 Maj 23:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A10S  ·  Prishtinë

Galaxy a10s

100 EUR

08 Maj 01:59 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Prishtinë

samsung galaxy a5 duos gold -(nderrim)

60 EUR Price Reduced

16 Pri 21:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7 Duo  ·  Prishtinë

Samsung J7 Duo me dy kartela 16 giga

95 EUR

11 Pri 02:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6 Plus  ·  Prishtinë

Shitet ne super gjendje Samsung A6 Plus

150 EUR

02 Pri 21:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Prishtinë

U Shit flm merr jep

25 Mar 01:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5 Duos  ·  Prishtinë

Samsung galaxy j5 2017 Duos ekranin defekt

20 EUR Price Reduced

06 Shk 01:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A10  ·  Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy A10

120 EUR

05 Shk 23:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A10  ·  Prishtinë

Shes Samsung A10

120 EUR

28 Jan 20:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20e  ·  Prishtinë

Samsung

100 EUR

16 Jan 11:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prishtinë

Samsung note 10 plus

520 EUR

11 Jan 13:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J4+  ·  Prishtinë

Samsung

120 EUR

23 Nën 21:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7 Pro  ·  Prishtinë

Shitet samsung j7 2017

2 EUR

26 Sht 00:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6 Plus  ·  Prishtinë

Shitet Samsung A6 Plus Duos

125 EUR

22 Sht 14:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Prishtinë

Samsung A6 2019

120 EUR

03 Gush 16:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Prishtinë

Samsung S10 CE DUOS

380 EUR

19 Qer 21:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Top!!! MSW-OZ tunning fellnet 15 "

210 EUR

23 Mar 16:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Prishtinë

samsung s8

230 EUR

01 Mar 15:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7 Prime  ·  Prishtinë

SAMSUNG J7 PRIME

90 EUR

23 Shk 17:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Prishtinë

SAMSUNG A5 2017 DUOS CE GANC - OFERTË

70 EUR Price Reduced

20 Shk 23:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Prishtinë

Samsung j3

30 EUR

26 Dhj 23:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Duos 2  ·  Prishtinë

Samsung s2 dous

45 EUR

19 Nën 22:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5 Duos  ·  Prishtinë

Shitet Samsung J5 Prime 85 Eur

85 EUR

18 Nën 11:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Prishtinë

Samsung j5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Samsung me dy kartela | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione