Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma 18 235. - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma 18 235. , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj goma 18 235. Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 15:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma 235/50/18 continental

100 EUR Price Reduced

12 Mar 09:34 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shiten fellnet me goma per Audi

330 EUR Price Reduced

05 Dhj 19:08 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma Laufenn 235-55-18

100 EUR

10 Nën 19:07 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

U Shiten 4 Goma dimrit ����

150 EUR Price Reduced

30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 12:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma 235/50 R 18

50 EUR

13 Sht 12:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma

90 EUR

09 Sht 11:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma

100 EUR

21 Gush 02:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Shiten fellnet per audi

370 EUR

17 Qer 16:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shiten gomat 235 50 18 viking veres

270 EUR

28 Maj 17:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes 3 goma

150 EUR

28 Maj 17:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes 3 goma

150 EUR

28 Maj 17:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes 3 goma

150 EUR

28 Maj 17:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes 3 goma

150 EUR

28 Maj 17:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes 3 goma

150 EUR

28 Maj 17:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes 3 goma

150 EUR

28 Maj 17:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes 3 goma

150 EUR

28 Maj 17:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes gomat e veres

150 EUR

28 Maj 17:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes gomat e veres

150 EUR

28 Maj 17:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes gomat e veres

150 EUR

15 Pri 14:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma 235/45-18

80 EUR

06 Pri 17:56 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

shes gomat e veres

100 EUR Price Reduced

16 Jan 14:49 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma dimri 235 50 18

70 EUR Price Reduced

27 Dhj 23:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

2 Goma 235/50/18

80 EUR

17 Tet 14:53 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Shitet corsa 1.7 japan

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 20:24 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma 235/50/18

80 EUR

01 Tet 14:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma 235/55/18 m+s

80 EUR

08 Gush 21:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne Audi Sport

1 EUR

05 Gush 10:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma 235/45/18

120 EUR

13 Korr 21:45 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Prishtinë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

12 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma 18 235. | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione