Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung s20 ultra 5G - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung s20 ultra 5G , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj samsung s20 ultra 5G Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 15:16 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Prishtinë

Playstation 5 EU I RI

520 EUR

09 Pri 08:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Prishtinë

SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA 128GB 12GB RAM DUOS CE SI RI

300 EUR Price Reduced

08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 13:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Shes telefon Samsung S20 Ultra 5G

260 EUR

27 Jan 17:22 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Shkallë Zoom (qe zmadhohet)

99 EUR Price Reduced

25 Jan 12:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

S20 ultra 5G CE pa servisum

265 EUR

24 Nën 14:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung s20 ultra 5g

1 EUR

13 Nën 11:08 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Bmw 7 Series

280 EUR

13 Nën 11:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro i5 2019 Touchbar

730 EUR

28 Sht 11:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

AKCION Xiaomi Mi 10t Pro **8/256**

260 EUR Price Reduced

26 Sht 13:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung galaxy s20 Ultra 5g

325 EUR

21 Sht 00:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung s20 ultra 5g

379 EUR

27 Maj 20:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung s20 ultra 5G

280 EUR

25 Jan 12:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Prishtinë

Samsung S20 Ultra 5G

06 Jan 19:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Prishtinë

Samsung S20 ultra 5G 12/128

479 EUR

24 Pri 12:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung S20 ULTRA 5G

600 EUR

23 Pri 12:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung S20 ULTRA 5G

600 EUR

17 Pri 08:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

samsung s20 ultra 5g

650 EUR

17 Pri 08:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung s20 ultra 5g

650 EUR

22 Mar 19:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip  ·  Prishtinë

Samsung galaxy z flip 5g

800 EUR

16 Dhj 09:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Shitet

680 EUR

26 Nën 08:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung galaxy s20 ultra 5g

900 EUR

11 Nën 21:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung galaxy s20 ultra 5g

1 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung s20 ultra 5G | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione