Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Antikë dhe art në shitje - MerrJep Shpallje

Gjëra antike dhe arti në shitje. Gjeni dekorime dhe gjëra antike me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju.


Kërkoni shpallje për furrë për pica, piktura të ndryshme, dekore shtëpiake, artikuj relike, goblen, makinë shkrimi, vazo nga druri, makinë antike për qepje dhe dekorime tjera antike në mesin e qindra shpalljeve për piktura dhe gjëra antike në gjithë Kosovën.

Sot 16:16 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

Xhama Levizes

Sot 16:12 Antikë dhe Art  ·  Prizren

Xhama Levizes

Sot 16:06 Antikë dhe Art  ·  Vushtrri

Xhama Levizes

11 Korr 13:17 Antikë dhe Art  ·  Deçan

Dekore per pije

35 EUR

10 Korr 21:54 Antikë dhe Art  ·  Therandë

Tavolina antike

100 EUR Price Reduced

09 Korr 16:01 Antikë dhe Art  ·  Pejë

Karrika antike

Online
08 Korr 14:24 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Hamari

350 EUR

08 Korr 11:00 Antikë dhe Art  ·  Prizren

Tagari nga bakri

100 EUR

07 Korr 16:31 Antikë dhe Art  ·  Prizren

Pajisje Antike

06 Korr 19:22 Antikë dhe Art  ·  Gjakovë

Orë antike

06 Korr 19:17 Antikë dhe Art  ·  Gjakovë

Suvenire bakri

06 Korr 11:56 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Anije për Dekor

20 EUR Price Reduced

04 Korr 15:29 Antikë dhe Art  ·  Gjakovë

Qarqaf per raste te veqanta

20 EUR

01 Korr 23:31 Antikë dhe Art  ·  Gjilan

Xhama Levizes (paloses)

30 Qer 08:17 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

Komod e drurit 100% teper ebukur

380 EUR

21 Qer 19:05 Antikë dhe Art  ·  Gjilan

Qylym i pa perdorur, punim dore

17 Qer 22:34 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Xhama Levizes (paloses)

11 Qer 21:47 Antikë dhe Art  ·  Fushë Kosovë

Raft Regall

300 EUR

08 Qer 20:53 Antikë dhe Art  ·  Gjilan

Te gjitha ne shitje

06 Qer 11:23 Antikë dhe Art  ·  Lipjan

Goblema

05 Qer 18:03 Antikë dhe Art  ·  Kastriot

Karroc/qerre/pajton

05 Qer 07:22 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Elefond nga druri

60 EUR

05 Qer 07:15 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Vazo

25 EUR

05 Qer 07:14 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Skulptura aziatike

100 EUR

05 Qer 07:09 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Kacë nga druri

60 EUR

03 Qer 00:44 Antikë dhe Art  ·  Prizren

Shes

70 EUR

01 Qer 13:44 Antikë dhe Art  ·  Pejë

Mangall Bakri

650 EUR

30 Maj 15:10 Antikë dhe Art  ·  Fushë Kosovë

Karroc/qerr/pajton

30 Maj 15:08 Antikë dhe Art  ·  Fushë Kosovë

Karroc/qerre

29 Maj 20:26 Antikë dhe Art  ·  Pejë

Aquarium

250 EUR

28 Maj 08:43 Shitore Antikë dhe Art  ·  Prizren

Dekor per Tavan

Shitësit të Besuar
23 Maj 08:23 Shitore Antikë dhe Art  ·  Prizren

Dekor per Tavan

Shitësit të Besuar
19 Maj 10:32 Shitore Antikë dhe Art  ·  Besianë

Pllug antik

30 EUR

Shitësit të Besuar
14 Maj 14:55 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

04 Maj 15:58 Antikë dhe Art  ·  Deçan

Gublenat ne shitje

03 Maj 15:54 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

02 Maj 18:02 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

Kukulla porcelani

12 EUR

30 Pri 15:20 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

28 Pri 22:23 Antikë dhe Art  ·  Lipjan

shiten

123 EUR

27 Pri 21:55 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

Statuj

115 EUR

26 Pri 13:00 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

25 Pri 08:48 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

Komod e drurit

200 EUR Price Reduced

Jeni adhurues i pikturave dhe gjërave antike? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të blini pjesë dekorimi dhe gjëra të ndryshme antike në një vend. Kërko për dekorime nga më të ndryshmet me çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni dekorimet antike të preferuara shpejt dhe lehtë në MerrJep.com duke përdorur filtrat për kërkim dhe blej dekorimin ideal antik që i përshtatet shtëpisë, lokalit apo marketit tuaj.


Dekorime dhe pjesë të ndryshme antike në shitje


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjeni furrë për pica, piktura të ndryshme, dekore shtëpiake, artikuj relike, goblen dhe dekorime tjera antike nga druri dhe lloje të tjera në MerrJep.com.


Bli dhe shit gjëra antike dhe artistike në MerrJep.com


Kërkoni shpallje për gjëra antike të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Gjeno ofertat më të mira për piktura të ndryshme, dekore shtëpiake, artikuj relike, goblen, rafte antike dhe dekorime tjera antike me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Nëse posedoni gjëra antike të reja dhe të përdorura eja dhe shiti ato në MerrJep.com. Shit shpejt dhe lehtë duke regjistruar shpallje falas për gjërat antike që dëshironi të shisni duke ngarkuar gjithashtu edhe fotografi në mënyrë që blerësit potencial t'i transmetohet gjendja reale e dekorimeve.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione