Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të mobiljeve për të gjitha llojet e dhomave të shtëpisë. Gjeni dhoma dite, dhoma gjumi, dhoma për fëmijë, kuzhina, dekorime, dyer, dritare dhe paisje tjera dekoruese për enterier të shtëpisë suaj.


Shikoni shpalljet dhe gjeni atë që të duhet duke filtruar kërkimin në bazë të kategorisë për të parë shpalljet në kategorinë përkatëse.


Sot 20:50 Mobilje salloni , Prishtinë

SHITEN

325 EUR

Sot 15:01 Mobilje salloni , Prishtinë

Kauqa

180 EUR

Sot 15:01 Mobilje salloni , Prishtinë

Kauqa

180 EUR

Sot 15:01 Mobilje për dhoma gjumi , Skenderaj

Dhom Gjumi

300 EUR

Sot 15:01 Mobilje salloni , Skenderaj

Dhoma Gjumi

300 EUR

Sot 14:59 Mobilje për kuzhinë , Pejë

Shes Kuzhinen

Sot 14:59 Mobilje për dhoma gjumi , Prizren

Shtrat per femi 2 copa

100 EUR

Sot 14:59 Të tjera , Vushtrri

krevat femijesh , krevat bebesh

60 EUR

Sot 14:57 Të tjera , Deçan

Rafte per kepuca

Sot 14:53 Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

Kauq

150 EUR

Sot 14:53 Mobilje salloni , Gjilan

shiten

150 EUR

Sot 14:53 Mobilje salloni , Gjilan

shiten

150 EUR

Sot 14:53 Mobilje salloni , Gjilan

shes kauqat

150 EUR

Sot 14:53 Mobilje salloni , Gjilan

shes kauqat

150 EUR

Sot 14:53 Mobilje salloni , Ferizaj

Tavoline dhe komod per TV

150 EUR

Sot 14:53 Mobilje për dhoma gjumi , Ferizaj

Dhoma gjumi - URGJENT

650 EUR

Sot 14:52 Mobilje salloni , Skenderaj

shiten kauqa gjendje shum tmir

120 EUR Price Reduced

Sot 14:49 Të tjera , Gjilan

Qader

250 EUR

Sot 14:48 Rafte të ndryshme , Ferizaj

Komod

40 EUR

Po kërkoni mobilje për shtëpinë tuaj të re? Apo dëshironi të rimodeloni enterierin e shtëpisë tuaj? Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni mobilje për shtëpi nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të renovuar apo mobiluar shtëpinë me çmimet më të volitshme në treg.


Përzgjedhje e madhe e mobiljeve në MerrJep.com


Gjej të gjitha llojet e mobiljeve të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Kërko shpallje për dhoma gjumi, dhoma të ditës, kuzhina, inventar për banjo dhe mobilje tjera dhe gjej atë çfarë të duhet.


Për të gjetur më lehtë mobiljet që ju po kërkoni përdorni filtrat për kërkim në bazë të kategorisë në të cilën gjenden mobileritë të cilat ju kërkoni.


Blej dhe shit mobilje në gjithë Kosovën


Kërko shpallje për mobilje të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për shtëpinë tuaj si dhoma gjumi, kuzhina, dhoma të ditës, interier për banjo në MerrJep.com. Shikoni shpalljet për mobilje me ofertat më të volitshme në treg.


Nëse keni mobilje të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për mobiljet që doni të shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 67.514 shpalljeve për të gjitha llojet e paisjeve për enterier dhe pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione