Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dyer dhe dritare të materialeve të ndryshme në shitje

Dyer, dritare, roleta dhe ndriçues në shitje. Gjeni dyer dhe dritare me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju.


Kërkoni shpallje për dyer, dritare dhe roleta të dimensioneve të ndryshme të plastikës, aluminit, drurit për shtëpinë apo banesën tuaj në mesin e 4.880 shpalljeve për dyer, dritare dhe ndriçues në gjithë Kosovën.


Dje 22:13 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Ferizaj

Dere 50 euro

50 EUR

Dje 21:19 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prishtinë

Shes

80 EUR Price Reduced

Dje 21:16 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prishtinë

Shiten dyert

100 EUR

Dje 21:10 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prishtinë

Prishtin

200 EUR

Dje 16:17 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Besianë

Shiten Dyert

160 EUR

Dje 15:09 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Gjilan

Dere-Dritare

1 EUR

Dje 08:26 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Besianë

Shiten 3 Dyer te drunit

180 EUR

Dje 04:04 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Pejë

Ndriques për Sallon

50 EUR Price Reduced

19 Pri 15:17 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prizren

Ndriçuse

20 EUR

19 Pri 11:40 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prishtinë

Abazhur Philips Massive

75 EUR Price Reduced

19 Pri 11:06 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prizren

Dyer

100 EUR Price Reduced

18 Pri 15:51 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prishtinë

SHITEN DYERT 2.95 gjansia 2 .50 lartsia

100 EUR

18 Pri 05:08 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Lipjan

Dyer të blinduara

1 EUR

18 Pri 05:02 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prizren

Dera

250 EUR

18 Pri 04:49 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Ferizaj

Dyer gilindera

18 Pri 04:41 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prizren

Dyer

220 EUR

17 Pri 20:08 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Pejë

Dyer te brendshme

17 Pri 06:54 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Dragash

Dyer per garazha horman

16 Pri 21:42 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Ferizaj

Xham qorr

10 EUR

16 Pri 15:08 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Ferizaj

Shes urgjent dritaret

16 Pri 13:22 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Ferizaj

Der te hyrjes

16 Pri 13:19 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Ferizaj

Dritare

16 Pri 13:16 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Ferizaj

Dritare te tarases

16 Pri 13:13 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Ferizaj

Dritare 140 me 80

16 Pri 11:18 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Besianë

Dyer per shtepi

250 EUR

15 Pri 21:10 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prishtinë

Shes 2 drotare nga plastika

250 EUR

15 Pri 18:42 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Deçan

Dritare dhe Dyr

300 EUR

14 Pri 17:25 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prizren

Dyer

50 EUR

13 Pri 20:39 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Prizren

Llambë dekoruese

30 EUR

13 Pri 20:17 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Gjilan

Der per dhom

35 EUR Price Reduced

13 Pri 18:06 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Rahovec

Shes

70 EUR

12 Pri 13:46 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Rahovec

Derë e hyrjes

12 Pri 13:42 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Rahovec

Dyer

12 Pri 13:41 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Rahovec

Derë

A jeni duke menduar të kompletoni shtëpinë apo banesën tuaj me dyer, dritare dhe roleta të kualitetit të lartë? Atëherë ju tashmë jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të zgjedhni dyer dhe dritare me dimenzione nga më të ndryshmet dhe me dhe çmimet më të volitshme në treg.


Gjej dritare dhe dyer me dimensione të ndryshme shpejt dhe lehtë në MerrJep.com duke përdorur filtrat për kërkim dhe blej dyert apo dritaret që i përshtaten shtëpisë, lokalit apo banesës tuaj.


Dyer dhe dritare në shitje


Përzgjedhje e madhe e dyerve, dritareve dhe roletave të reja dhe të përdorura të dimesioneve dhe materialeve të ndryshme.


Gjeni dritare alumini, dritare druri, dritare plastike me dimenzione të ndryshme si dhe dyer të dhomave, dyer nga plastika, dyer oborri, dyer të blinduara të hymjes dhe dyer automatike për garazha nga materiale dhe dimenzione të ndryshme dhe çmimet më të volitshme në treg.


Roleta për dritare në shitje


Për t'i kompletuar dritaret tuaja juve ju duhen edhe roleta. Ato mund ti gjeni me çmime shumë të arsyeshme, dimensione dhe materiale të ndryshme në MerrJep.com.


Kërkoni shpallje për roleta dhe gjeni roleta të aluminit, roleta të plastikës dhe roleta të drurit me dimenzione të ndryshme vetëm në MerrJep.com.


Ndriçues të modeleve të ndryshme në shitje


A jeni duke kërkuar ndriçues për dhomë dite, dhomë gjumi apo për kopësht?Ju tashmë jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com, iu ofron zgjedhje të madhe të ndriçuesëve nga modele dhe lloje të ndryshme duke filluar nga llustera, llampa. drita led, drita zbukuruese, llampa muri për kopësht dhe shumë lloje të tjera të ndriçuesve.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione