Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpallje për sanitari në gjithë Kosovën

Bli dhe shit inventar për banjo në gjithë Kosovën. Gjeni tushkabina, vaska, guaska, komodina për banjo, llavabo dhe shumë paisje tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Kërkoni shpallje për inventar të banjos dhe gjeni paisje nga modelet më moderne dhe kompleto banjon tuaj me çmimet më të volitshme të inventarit për banjo.

Dje 01:43 Inventar për banjo  ·  Gjilan

Krevet per beba

120 EUR

22 Qer 13:34 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Pasqyr llavabo e banjos

170 EUR

21 Qer 22:59 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Shole + pasqyr per banjo

80 EUR

20 Qer 23:56 Inventar për banjo  ·  Malishevë

Ofrojm Wc/Toalet me Qera

1 EUR

20 Qer 00:38 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Tush kabina

55 EUR

19 Qer 13:12 Inventar për banjo  ·  Rahovec

Bojler

17 Qer 22:10 Inventar për banjo  ·  Prizren

Tushkabina 90×90 cm

120 EUR

16 Qer 17:48 Inventar për banjo  ·  Prizren

Tushkabina 90×90 cm

130 EUR

15 Qer 13:22 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Shitet komoda per banjo

14 Qer 22:08 Inventar për banjo  ·  Ferizaj

Llavabor qeshme dhe pasqyre.

50 EUR

14 Qer 15:16 Inventar për banjo  ·  Besianë

Shitet maqina e teshave

12 EUR

28 Maj 19:54 Inventar për banjo  ·  Gjakovë

Pasqyrë në shitje

22 Maj 21:44 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Reshetka

25 EUR

21 Maj 09:29 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Tush kabina

75 EUR

20 Maj 11:32 Inventar për banjo  ·  Gjakovë

Jakuzi complet

150 EUR

19 Maj 16:19 Inventar për banjo  ·  Besianë

Lavaman

15 EUR

16 Maj 05:38 Inventar për banjo  ·  Fushë Kosovë

Lavaman

20 EUR

16 Maj 05:08 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

tush kabine

180 EUR

16 Maj 05:04 Inventar për banjo  ·  Fushë Kosovë

Xhama per tush kabine

60 EUR

16 Maj 04:53 Inventar për banjo  ·  Gjilan

Invertar per banjo

1 000 EUR

15 Maj 15:14 Inventar për banjo  ·  Gjilan

Kad per banjo

1 EUR

14 Maj 04:52 Inventar për banjo  ·  Fushë Kosovë

Lavaman

20 EUR

12 Maj 17:23 Inventar për banjo  ·  Klinë

Shitet lavaboja për banjo

35 EUR

11 Maj 22:58 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Xham akull 90x200cm 70€

70 EUR

10 Maj 17:13 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

tush kabine

180 EUR

09 Maj 18:59 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Shitet Shole

30 EUR

05 Maj 11:27 Inventar për banjo  ·  Fushë Kosovë

Lavaman

20 EUR

05 Maj 11:20 Inventar për banjo  ·  Fushë Kosovë

Lavaman

20 EUR

04 Maj 14:20 Inventar për banjo  ·  Mitrovicë

Tushkabina

177 EUR

04 Maj 12:04 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Shes pasqyre te banjos

15 EUR

01 Maj 11:29 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Lavaman 50 x 40

25 EUR

01 Maj 11:22 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Lavamani 58cm x 45cm

30 EUR Price Reduced

28 Pri 17:26 Shitore Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Bojler

Shitësit të Besuar
24 Pri 21:45 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Tush Kabina

100 EUR

23 Pri 14:22 Inventar për banjo  ·  Malishevë

Ofrojm Toalet/WC me Qera

20 Pri 07:56 Inventar për banjo  ·  Ferizaj

KOMD BANJOS

120 EUR

17 Pri 11:36 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Shitet Gjakuzi

500 EUR

17 Pri 10:57 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

WC shole guaca

100 EUR Price Reduced

12 Pri 18:35 Inventar për banjo  ·  Ferizaj

Komodin per banjo

50 EUR

22 Mar 14:41 Inventar për banjo  ·  Malishevë

Ofrojm Toalet/WC me Qera

1 EUR

19 Mar 21:16 Inventar për banjo  ·  Fushë Kosovë

Dollap per Banjo

230 EUR

17 Mar 17:42 Inventar për banjo  ·  Klinë

Bojler automatik

35 EUR

17 Mar 01:42 Inventar për banjo  ·  Fushë Kosovë

Kabina per banjo

50 EUR

15 Mar 06:37 Inventar për banjo  ·  Prizren

Kada

13 Mar 22:14 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Sanitari

49 EUR

10 Mar 15:33 Inventar për banjo  ·  Klinë

Bojler automatik

35 EUR

07 Mar 12:40 Inventar për banjo  ·  Prishtinë

Pasqyre per banjo

15 EUR

07 Mar 02:26 Inventar për banjo  ·  Ferizaj

Shiteten komplet

230 EUR

Inventar për banjo në shitje


Jeni duke kërkuar të zgjedhni inventarin ideal për banjon tuaj? Tashmë ju jeni në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të paisjeve të inventarit për banjo.


Paisje të inventarit si kada, guaska, komodina për banjo, llavabo dhe shumë paisje tjera mund ti gjeni me çmime shumë të volitshme në MerrJep.com.


Ju mund t'i bëni paisjet për inventar të banjos tuajat, vetëm duke kërkuar në mesin e qindra shpalljeve për inventar të banjos dhe duke kontaktuar shitësin i cili po i shet ato.


Bli dhe shit inventar për banjo


Kërkoni shpallje për paisje të inventarit për banjo të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Gjeni ofertat më të mira për kada, guaska, komodina për banjo, llavabotë ndryshme çmime të volitshme në MerrJep.com.


Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më shpejt dhe më lehtë paisjen e inventarit që kërkoni dhe zgjedhni vetëm ato që iu përshtaten karakteristikave që ju kërkoni.


Nëse keni paisje për inventar të banjos të reja dhe të përdorura eja në MerrJep.com.


Shisni shpejt dhe lehtë duke regjistruar shpallje falas për gjërat që dëshironi të shisni dhe listoni të gjitha informacionet e nevojshme dhe përshkrimin e saktë të produktit.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi të guaskave, tushkabinës, kadës apo komodës që dëshironi të shisni në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të tyre tek blerësit potencial.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione