Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lule dhe bimë të llojeve të ndryshme në shitje

Lule dhe bimë të ndryshme në shitje. Gjeni modele të ndryshme të luleve dhe bimëve në MerrJep.com.


Kërkoni shpallje për lule dhe bimë dhe gjej lloje të ndryshme të luleve si lule të jetës, lule fikus, lule shelne, lule ibiskus, lule aloevera pisha, mbajtëse për lule dhe shume lule apo bimë tjera dhe blej atë që ju preferoni për shtëpinë, banesën, lokalin apo oborrin tuaj.

09 Qer 01:42 Lule dhe bimë  ·  Ferizaj

Urgjent shes lulen me qmim te volitshem

07 Qer 22:37 Lule dhe bimë  ·  Vushtrri

Lule 3 Lloje

1 EUR

07 Qer 11:16 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Shitet lulja

100 EUR Price Reduced

07 Qer 09:04 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Lule ne shitje

150 EUR

01 Qer 07:45 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

NE SHITJE

150 EUR Price Reduced

29 Maj 15:39 Shitore Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Vazne

Shitësit të Besuar
19 Maj 16:14 Lule dhe bimë  ·  Pejë

Mbajtese Dekorative per Lula

19 Maj 12:16 Lule dhe bimë  ·  Prizren

Lule

16 Maj 00:47 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Lule

13 Maj 21:16 Lule dhe bimë  ·  Therandë

Shiten limona

60 EUR

13 Maj 21:09 Lule dhe bimë  ·  Therandë

Lemona te ndryshem

15 EUR

11 Maj 18:16 Lule dhe bimë  ·  Gjilan

Vazno dhe dekore per kopshte

1 EUR

10 Maj 22:57 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Shes Limona & Mandarina

09 Maj 20:20 Lule dhe bimë  ·  Mitrovicë

Lula/Lule te ndryshme

200 EUR

09 Maj 13:10 Lule dhe bimë  ·  Mitrovicë

Shiten Lulet me çmim te aryshem

200 EUR

03 Maj 11:43 Lule dhe bimë  ·  Lipjan

Shiten dy lulet

27 Pri 23:59 Lule dhe bimë  ·  Ferizaj

Lule fikusi

40 EUR

27 Pri 17:35 Lule dhe bimë  ·  Ferizaj

Lule aloe vera ne gjendje shume te mire shume vjeqare

15 EUR

25 Pri 23:18 Lule dhe bimë  ·  Gjilan

Shitet inventar per pizeri

2 500 EUR

25 Pri 23:14 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Lule ,,Shqiponja,,

70 EUR

25 Pri 23:13 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Shitet

70 EUR

21 Pri 08:18 Lule dhe bimë  ·  Burim

Jostaberry

10 EUR

02 Pri 20:46 Lule dhe bimë  ·  Lipjan

Vazo lula

45 EUR

31 Mar 23:41 Lule dhe bimë  ·  Gjilan

Lule Fati

400 EUR

31 Mar 22:56 Lule dhe bimë  ·  Gjilan

Lule Fati

400 EUR

10 Mar 18:50 Lule dhe bimë  ·  Skenderaj

shiten vaznet per lula

240 EUR

08 Mar 12:23 Lule dhe bimë  ·  Lipjan

SHITET LULE BENJAMINI

280 EUR

07 Mar 04:58 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

#kopshtar

1 EUR

06 Mar 17:59 Lule dhe bimë  ·  Ferizaj

Lule Fokus

60 EUR

05 Mar 22:02 Lule dhe bimë  ·  Ferizaj

Findanishtja Burimi

01 Mar 13:36 Lule dhe bimë  ·  Malishevë

Lule fikus

80 EUR

19 Shk 16:39 Lule dhe bimë  ·  Klinë

Lule :Fati i jetes

300 EUR

17 Shk 02:30 Lule dhe bimë  ·  Lipjan

Lule Fokus

25 EUR

08 Shk 22:24 Lule dhe bimë  ·  Mitrovicë

Lule elefant goblena nxemse

06 Shk 13:51 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Kauqa

450 EUR

30 Jan 12:24 Lule dhe bimë  ·  Skenderaj

Shiten lulet

27 Jan 08:20 Lule dhe bimë  ·  Besianë

Shitet lulja "Umbrella-tree"

70 EUR Price Reduced

23 Jan 23:42 Lule dhe bimë  ·  Lipjan

Lule

50 EUR

17 Jan 14:21 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Bime/lule

100 EUR

15 Jan 17:47 Lule dhe bimë  ·  Pejë

Shitet lulja shum e bukur

70 EUR

13 Jan 00:26 Lule dhe bimë  ·  Ferizaj

Shiten Limana Urgjent !

1 EUR

11 Jan 21:32 Lule dhe bimë  ·  Gjilan

LULE FOKUS

150 EUR

03 Jan 22:19 Lule dhe bimë  ·  Fushë Kosovë

SHES PISHAT NGA GJERMANIA URGJENT

7 EUR Price Reduced

25 Dhj 00:13 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Kopshtari

1 EUR

24 Dhj 16:45 Lule dhe bimë  ·  Pejë

Shitet lulja dekorative “Fokus”

170 EUR

22 Dhj 07:14 Lule dhe bimë  ·  Prishtinë

Sakesi me lule

17 Dhj 12:31 Lule dhe bimë  ·  Fushë Kosovë

Lule te ndryshme

15 EUR Price Reduced

12 Dhj 16:56 Lule dhe bimë  ·  Fushë Kosovë

Lulë

180 EUR

08 Dhj 19:31 Lule dhe bimë  ·  Gjilan

LULE

Zbukurojeni ambientin e shtëpisë, banesës apo lokalit tuaj me lule të llojeve të ndryshme që mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Shfrytëzoni mundësinë e përzgjedhjes së luleve tuaja të preferuara nga komoditeti i shtëpisë tuaj dhe zgjedhni atë që i përshtatet më së shumti ambientit tuaj shtëpiak.


Përzgjedhje e madhe e luleve dhe bimëve në MerrJep.com


Lulet janë ato që i japin gjallëri ambientit tuaj shtëpiak. Shfrytëzojeni mundësinë dhe zgjedhni lulen tuaj të preferuar në mesin e qindra shpalljeve për lule në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për lule dhe bimë dhe gjej lule të llojeve të ndryshme duke filluar nga lulja e jetës, lule fikus, lule shelne, lule ibiskus, lule aloevera dhe shumë lloje tjera të luleve për të cilat shtëpia, banesa apo lokali juaj ka nevojë.


Bli dhe shit lule dhe bimë në MerrJep.com


A jeni duke kërkuar t'i shtoni gjallëri ambientit tuaj me lulet më të bukura të llojeve të ndryshme?


Kërkoni shpallje për lule dhe bimë në MerrJep.com. Gjeni ofertat më të mira të luleve dhe bimëve të ndryshme si lule të jetës, lule fikus, lule shelne, lule ibiskus, lule aloevera pisha, mbajtëse për lule dhe lloje tjera të luleve dhe bimëve me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Si të shisni lule apo bimë online?


Lulet nuk janë kurrë të tepërta në shtëpi, por nëse posedoni një numër të madh të luleve të njëjta apo keni një lulishte përdorni platformën MerrJep.com për të shitur online lule apo bimë në gjithë Kosovën.


Shisni shpejt dhe lehtë duke regjistruar shpallje falas për lulet apo bimët që dëshironi të shisni dhe listoni të gjitha informacionet e nevojshme dhe përshkrimin e saktë të tyre.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi kualitative të luleve apo bimëve në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të tyre tek blerësit potencial.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione