Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:54 Tryeza dhe Karrige , Mitrovicë

SHITET TAVOLINA

100 EUR

Dje 14:29 Mobilje për kuzhinë , Mitrovicë

Shitet shtrat per femije

50 EUR Price Reduced

Dje 13:03 Mobilje salloni , Mitrovicë

Tavolin moderne nga CIAO BERTO

100 EUR

Dje 12:03 Të tjera , Mitrovicë

3 tepia te bukura vetem 100€

100 EUR

Dje 11:18 Të tjera , Mitrovicë

Shator

1 EUR

Dje 00:59 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Mitrovicë

Lluster

75 EUR Price Reduced

Dje 00:34 Mobilje për dhoma gjumi , Mitrovicë

Krevati me komod pasqyr

120 EUR

Dje 00:32 Mobilje për dhoma gjumi , Mitrovicë

Mobile-shiten urgjent

100 EUR Price Reduced

26 Maj 17:21 Mobilje për dhoma gjumi , Mitrovicë

Krevet per 1 person

90 EUR

26 Maj 17:20 Mobilje salloni , Mitrovicë

mobilje lekur 3+2+1+1 SIMPO

850 EUR

26 Maj 15:57 Tryeza dhe Karrige , Mitrovicë

Tryez me 6 karrige

150 EUR Price Reduced

26 Maj 15:56 Mobilje për kuzhinë , Mitrovicë

Shporet montues Samsung

150 EUR Price Reduced

26 Maj 14:56 Mobilje salloni , Mitrovicë

Shiten krevetat lire 2 copa

120 EUR Price Reduced

26 Maj 05:58 Mobilje salloni , Mitrovicë

3-2-1 shtrihet 3shi

170 EUR

25 Maj 23:29 Mobilje salloni , Mitrovicë

Tresh, dysh dhe fotele

270 EUR

25 Maj 00:35 Mobilje salloni , Mitrovicë

Tavolin

10 EUR Price Reduced

25 Maj 00:13 Mobilje për dhoma gjumi , Mitrovicë

Krevet per Femij

100 EUR Price Reduced

24 Maj 23:50 Mobilje salloni , Mitrovicë

Shitet seti I kauqave

280 EUR

24 Maj 18:08 Tryeza dhe Karrige , Mitrovicë

tavolinë per ballkone,karrik

120 EUR

24 Maj 16:22 Mobilje salloni , Mitrovicë

3-2-1 ulse thujse e re

270 EUR

24 Maj 14:57 Mobilje salloni , Mitrovicë

te pa demtuar

24 Maj 11:36 Mobilje salloni , Mitrovicë

Tavoline te mesit dhe komod per TV

120 EUR Price Reduced

24 Maj 02:50 Mobilje salloni , Mitrovicë

3-2-2-1 shtrihet 3shi

200 EUR Price Reduced

24 Maj 00:05 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Mitrovicë

Dyer

150 EUR Price Reduced

23 Maj 00:26 Të tjera , Mitrovicë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

23 Maj 00:20 Mobilje për dhoma gjumi , Mitrovicë

Mobile per dhome gjumi

300 EUR

23 Maj 00:16 Të tjera , Mitrovicë

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

22 Maj 23:51 Të tjera , Mitrovicë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

400 EUR

22 Maj 23:36 Të tjera , Mitrovicë

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

22 Maj 18:11 Qilimë dhe Perde , Mitrovicë

Shiten tepiat

22 Maj 13:55 Mobilje salloni , Mitrovicë

Shiten 3+2+1

180 EUR

22 Maj 12:53 Mobilje për dhoma gjumi , Mitrovicë

Shtrat per femije!

50 EUR

22 Maj 08:03 Të tjera , Mitrovicë

Ulse per Oborr Komplet Seti 180euro

180 EUR

21 Maj 23:57 Rafte të ndryshme , Mitrovicë

Invertar i ri me lleda

2 000 EUR

21 Maj 23:53 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Mitrovicë

Komod per Tv

120 EUR

21 Maj 23:49 Mobilje salloni , Mitrovicë

Garnitur 3/3/1

900 EUR

21 Maj 23:38 Rafte të ndryshme , Mitrovicë

Invertar perfekt per lokale

1 600 EUR

21 Maj 00:48 Mobilje salloni , Mitrovicë

Kauqa (kend)

20 Maj 00:19 Mobilje salloni , Mitrovicë

Mobilje per sallon

400 EUR

19 Maj 13:35 Tryeza dhe Karrige , Mitrovicë

Tavolinë me 6 karrika

380 EUR

18 Maj 17:55 Mobilje salloni , Mitrovicë

Mobilje per Sallon

365 EUR

18 Maj 15:29 Mobilje salloni , Mitrovicë

Shitet inventari per sallon ondulimi

30 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione