Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piktura në shitje - Piktura muri, piktura antike, piktura të thjeshta

Merrjep ofron një përzgjedhje të madhe të pikturave me dorë për shtëpinë tuaj. Ne kemi një larmi të gjerë të madhësive, stileve dhe ngjyrave për t'iu përshtatur çdo dekori.


Në këtë kategori ju mund të gjeni llojllojshmëri pikturash përfshirë piktura me laps, piktura të thjeshta, piktura muri dhe piktura të ndryshme kreative të dimensioneve të ndryshme.

Sot 17:29 Mobilje salloni  ·  Pejë

Piktur

Dje 16:51 Mobilje për kuzhinë  ·  Prishtinë

Tavolin e bukes

100 EUR

Dje 09:34 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Shitet tavolina me 8 karrika dhe shilte

190 EUR

14 Maj 14:55 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

14 Maj 13:33 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

14 Maj 13:32 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

14 Maj 13:30 Mobilje salloni  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

03 Maj 15:54 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

30 Pri 15:20 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

26 Pri 13:00 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

22 Pri 10:53 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

15 Pri 14:14 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

13 Pri 18:36 Të tjera  ·  Gjilan

Qader

430 EUR

09 Pri 12:57 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

04 Pri 13:15 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

04 Pri 13:14 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

27 Mar 11:35 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Ferizaj

Shiten Dekoret

650 EUR

27 Mar 10:52 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

19 Mar 11:03 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

15 Mar 14:13 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE E PAPERDORUR

30 EUR

12 Mar 09:17 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

07 Mar 02:28 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

06 Mar 07:57 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

29 Shk 12:42 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

27 Shk 11:19 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

21 Shk 12:03 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

18 Shk 08:57 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Piktura te vjetra& Goblene

25 EUR

17 Shk 02:28 Antikë dhe Art  ·  Lipjan

Piktura te qendisura me dore(Goblena)

200 EUR Price Reduced

14 Shk 10:56 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

09 Shk 23:37 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Piktura

08 Shk 11:26 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

05 Shk 10:48 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

29 Jan 10:25 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

14 Jan 13:01 Antikë dhe Art  ·  Fushë Kosovë

Llampa

07 Jan 14:16 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Shitet piktura

02 Jan 23:47 Antikë dhe Art  ·  Prizren

Piktura

18 Dhj 14:50 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

03 Dhj 21:05 Antikë dhe Art  ·  Gjilan

Pikture

5 EUR

30 Nën 11:12 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Shiten 2 Piktura

20 EUR

25 Tet 17:03 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Piktura

150 EUR

25 Tet 13:36 Antikë dhe Art  ·  Ferizaj

Piktura

150 EUR

24 Tet 13:54 Antikë dhe Art  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

23 Tet 10:31 Të tjera  ·  Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

A doni të dekoroni shtëpinë tuaj? A doni t’i bëni të njohin njerëzit se kush jeni? A doni të krijoni një atmosferë në shtëpinë tuaj që do t'ju lejojë miqtë dhe familjen tuaj të ndihen të lumtur dhe rehat? Nëse përgjigjja juaj është po, atëherë pikturat e Merrjep janë pikërisht ato që ju nevojiten.


Piktura në shitje


Pikturat janë një mënyrë e thjeshtë dhe e përballueshme për të transformuar plotësisht një dhomë dhe MerrJep ka zgjedhjen më të mirë të artit të zgjedhur me dorë, me çmime të përballueshme për ta realizuar atë.


Nga piktura të vogla për hyrjen tuaj deri te ato të mëdha për dhomën tuaj të ndenjes, MerrJep mund t'ju ndihmojë të krijoni pamjen perfekte për hapësirën tuaj.


Ku mund të blini piktura me çmime të përballueshme?


Ashtu si çdo blerje tjetër në internet, tendenca e blerjes së artit në internet është po aq e përhapur. Nëse shohim piktura ose vizatime që na pëlqejnë, duhet të kemi parasysh disa aspekte gjatë bërjes.


Ngjashëm me ngazëllimin që ndiejmë kur blejmë produkte të tilla si rroba dhe pajisje elektronike në internet, blerjet e artit e sidomos kur përzgjedhja bëhet në një faqe interneti sjellin gjithashtu një ndjenjë gëzimi kur shohim piktura të zgjedhura të varura në muret tona.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar piktura me laps, piktura me ngjyra, të thjeshta apo modele tjera të pikturave, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha! Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpalljet e listuara për piktura në shitje për të bërë zgjedhjen tuaj!


Shisni piktura apo vepra arti në MerrJep


Nëse jeni artist dhe dëshironi që punën tuaj ta konvertoni para duke shitur piktura, MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për punimet tuaja dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për piktura në MerrJep.com.  • piktura në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Piktura në kategorinë Turizëm dhe Evente
  • piktura në kategorinë Rafte të ndryshme
  • piktura në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Piktura në kategorinë Banesa
  • piktura në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • piktura në kategorinë Pajisje Audio
  • piktura në kategorinë Të tjera
  • Piktura në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • piktura në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione