Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qilimë, tepiha dhe perde në shitje në gjithë Kosovën.

Perde dhe tepiha në shitje. Gjeni tepiha dhe perde të modeleve të ndryshme nga materiale të ndryshme të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën.


Kërkoni shpallje për tepiha dhe perde në mesin e 1.630 shpalljeve dhe blej modele të ndryshme me çmimet më të volitshme në treg.

Sot 10:16 Qilimë dhe Perde  ·  Pejë

Tepih

60 EUR

Sot 09:38 Qilimë dhe Perde  ·  Pejë

Tepih

30 EUR

Sot 09:34 Qilimë dhe Perde  ·  Pejë

Tepih

30 EUR

Sot 09:34 Qilimë dhe Perde  ·  Pejë

Perde

Sot 08:58 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Shitet tepihu

30 EUR

Sot 08:56 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Shiten tepihat

50 EUR

Sot 08:55 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Shiten tepihat

30 EUR

Dje 22:50 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

RROLO PERDE

1 EUR

Dje 22:50 Qilimë dhe Perde  ·  Vushtrri

PERDE TRAK

9 EUR

Dje 22:50 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

PERDE ZEBRA

1 EUR

Dje 15:00 Qilimë dhe Perde  ·  Mitrovicë

PERDE TRAK

9 EUR

Dje 15:00 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

PERDE TRAK

9 EUR

27 Shk 19:04 Qilimë dhe Perde  ·  Pejë

Shiten tepihat

200 EUR Price Reduced

27 Shk 11:22 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

TEPIH

30 EUR

27 Shk 11:17 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

PERDE

80 EUR

25 Shk 10:20 Qilimë dhe Perde  ·  Gjilan

Perde shiriti traka

23 Shk 07:35 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Shiten stazat

23 Shk 07:35 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Shitet tepia

23 Shk 07:35 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Shitet tepihi

22 Shk 09:52 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Shitet Tepihu

60 EUR

21 Shk 11:56 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

TEPIH

30 EUR

21 Shk 11:55 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

PERDE

80 EUR

21 Shk 09:40 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Tepih

25 EUR Price Reduced

20 Shk 19:39 Qilimë dhe Perde  ·  Ferizaj

Korniza ( garnishta )

20 EUR

19 Shk 17:14 Qilimë dhe Perde  ·  Gjakovë

Perde per shtepi

30 EUR

19 Shk 17:10 Qilimë dhe Perde  ·  Gjakovë

2 Tepihe

40 EUR

17 Shk 10:09 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Shes tepihun me cmim 40 Euro.

40 EUR

17 Shk 02:32 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

shes tepiha dhe dyer

100 EUR

16 Shk 13:19 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Te gjitha tepihat 120€

120 EUR

16 Shk 12:57 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Tepiha

120 EUR

14 Shk 11:01 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

TEPIH

30 EUR

14 Shk 11:00 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

PERDE

80 EUR

11 Shk 20:22 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Tepiha

10 Shk 18:16 Qilimë dhe Perde  ·  Ferizaj

Tepija

100 EUR

08 Shk 23:43 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Tepija

100 EUR

08 Shk 23:30 Qilimë dhe Perde  ·  Ferizaj

Tepija

100 EUR

08 Shk 11:23 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

TEPIH

30 EUR

08 Shk 11:22 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

PERDE

80 EUR

08 Shk 01:03 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

3 tepihë belg

89 EUR Price Reduced

05 Shk 13:09 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

PERDE

90 EUR

05 Shk 10:50 Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

TEPIH

35 EUR

Keni vendosur të bleni tepiha dhe perde të reja për shtëpinë apo banesën tuaj? Blini ato me çmime shumë të volitshme në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të bleni modele të ndryshme të perdeve dhe tepihave nga komoditeti i shtëpisë suaj duke iu mundësuar kështu t'i bëni tuajat modelet më të reja të perdeve dhe tepihave.


Modele të shumta të perdeve dhe tepihave në MerrJep.com


Të gjitha llojet e tepihave dhe perdeve në një vend. Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të zgjidhni rafte nga më të ndryshmet me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg. Gjeni tepiha, qilima, perde të thjeshta, perde pollo, roleta alumini, perde zebra, roleta, dhe harmonika në MerrJep.com.


Bli dhe shit perde dhe tepiha në MerrJep.com


Kërkoni shpallje për tepiha dhe perde të reja dhe të përdorur në MerrJep.com. Gjeni ofertat më të mira për tepiha, qilima, perde të thjeshta, perde pollo, roleta alumini, perde zebra, roleta dhe harmonika me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Nëse keni tepiha apo perde të reja dhe të përdorura eja në MerrJep.com. Shit shpejt dhe lehtë duke regjistruar shpallje falas për tepihat apo perdet që dëshironi të shisni me të gjitha informacionet e nevojshme.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi të perdeve apo tepihave nga të gjitha këndet në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të tyre tek blerësit potencial.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione