Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zbukurime, Mbulesa dhe Batanije në shitje

Zbukurime, batanije dhe mbulesa të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën.


Gjeni zbukurime, mbulesa për shtrat dhe mobilje, batanije, tapiseri, tepihë të lesht, piktura, postava, dekore, drita dekorative, pasqyra dhe shumëçka tjetër në mesin e qindra shpalljeve për zbukurime. mbulesa dhe batanije në gjithë Kosovën.

Dje 22:24 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Gjilan

Shtof dhe skaj

1 EUR Price Reduced

20 Shk 04:45 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Ferizaj

2 Tavolina

50 EUR

17 Shk 21:56 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Ferizaj

Tavolina

50 EUR

17 Shk 02:24 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

çarçafa dopio set

16 EUR

16 Shk 22:24 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Ferizaj

Tavolina

50 EUR

04 Shk 11:07 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Gjakovë

Tapiseri

15 EUR Price Reduced

04 Shk 11:05 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Gjakovë

Supore

8 EUR

23 Jan 14:13 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

Peliqe /jambolija te Greqise

40 EUR Price Reduced

20 Jan 23:42 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

tepisona

3 EUR

10 Jan 17:10 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prizren

Tepih

08 Jan 15:47 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

Shitet bredhi

100 EUR

19 Dhj 22:51 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Pejë

Pun dore

07 Dhj 22:30 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Mitrovicë

Mbulesat

20 EUR

27 Nën 11:02 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

Bredhi ne Shitje

70 EUR

13 Nën 02:40 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Pejë

Tepih

140 EUR

10 Nën 08:06 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Fushë Kosovë

Shiten tepihat 160€

160 EUR

29 Tet 04:54 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

Shitet tepia per lokal

23 Tet 10:29 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

PERDE

90 EUR

12 Tet 13:49 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

PERDE

90 EUR

03 Tet 05:41 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Kastriot

Jog i ri

80 EUR

18 Sht 23:06 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

Karroc per femi

250 EUR

06 Sht 18:11 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Vushtrri

Laminat

3 EUR

18 Gush 04:00 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Pejë

Tepi

250 EUR

14 Gush 11:34 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Pejë

Tepi

250 EUR

13 Gush 18:00 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prizren

dekorim

150 EUR

30 Korr 00:21 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

Jastak Dekorues

10 EUR

17 Korr 13:28 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prishtinë

PERDE

100 EUR

11 Korr 12:58 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Prizren

Dekore per evente te ndryshme

09 Korr 11:51 Zbukurime, Mbulesa, Batanije  ·  Ferizaj

Qepje për mobilje

Jeni duke kërkuar zbukurime,, mbulesa apo batanije? Jeni duke kërkuar në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të zgjidhni dhe të blini në një vend të vetëm zbukurime, mbulesa dhe batanije nga më të ndryshmet me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni ato që të duhen shpejt dhe lehtë në MerrJep.com duke përdorur filtrat për kërkim dhe blej zbukurimet, batanijet dhe mbulesat që i përshtatet shtëpisë apo banesës tuaj.


Gjeni zbukurime, batanije dhe mbulesa nga modele të ndryshme në MerrJep.com


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjeni zbukurime, piktura, dekore, drita dekorative, pasqyra, mbulesa për shtrat dhe mobilje, batanije, tapiseri, tepihë të lesht, postava dhe lloje të tjera të batanijeve, mbulesave dhe zbukurimeve të ndryshme për shtëpinë apo banesën tuaj.


Bli dhe shit batanije, zbukurime dhe mbulesa në gjithë Kosovën


Kërkoni shpallje për zbukurime, batanije dhe mbulesa të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për zbukurime, piktura, dekore, drita dekorative, pasqyra, mbulesa për shtrat dhe mobilje, batanije, tapiseri, tepihë të lesht, postava dhe lloje të tjera të batanijeve, mbulesave dhe zbukurimeve të ndryshme çmime të volitshme në MerrJep.com.


Nëse keni zbukurime, batanije apo mbulesa të përdorura eja në MerrJep.com. Shit shpejt dhe lehtë duke regjistruar shpallje falas për gjërat që dëshironi të shisni dhe listoni të gjitha informacionet e nevojshme dhe përshkrimin e saktë të produktit.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi të zbukurimeve, batanijeve dhe mbulesave në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të tyre tek blerësit potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione