Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shporet - Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shporet,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shporet Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 09:38 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 750 I RI N PAKET Me Qmim te Mire

290 EUR

22 Sht 09:29 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SMART SINUSOID Pure Sine Wave

210 EUR

21 Sht 12:21 Të tjera , Ferizaj

Shitet

21 Sht 04:55 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet Alfa 90

21 Sht 04:34 Të tjera , Ferizaj

shporet alfa 35kw

1 250 EUR

19 Sht 23:17 Të tjera , Ferizaj

shporet alfa

1 EUR

19 Sht 23:17 Të tjera , Ferizaj

shporet 23kw

870 EUR

19 Sht 23:16 Të tjera , Ferizaj

shporet alfa me radiatoe

1 EUR

12 Sht 06:20 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet bosch

190 EUR

12 Sht 06:17 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

140 EUR

08 Sht 19:38 Të tjera , Ferizaj

shporet alfa 7

300 EUR

06 Sht 22:18 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet per nxemje qendrore

750 EUR

03 Sht 07:55 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet elektroluxs

140 EUR

01 Sht 10:40 Të tjera , Ferizaj

shporet 35kw

1 200 EUR

29 Gush 07:41 Të tjera , Ferizaj

shporet

1 EUR

29 Gush 07:41 Të tjera , Ferizaj

shporet 27kw

1 EUR

28 Gush 02:24 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INBERTOR TRIPP LITE I TI 750 Watt

260 EUR Price Reduced

28 Gush 02:22 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

VALFRIGO 700 WATT I RI I PA PERDORUR

110 EUR

23 Gush 09:37 Të tjera , Ferizaj

shporet alfa

350 EUR

18 Gush 11:23 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet montues

160 EUR

17 Gush 11:01 Të tjera , Ferizaj

Shporet i nxemjes qendrore me pelet 12 kWh.

09 Gush 15:30 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet per pelet

500 EUR

03 Gush 14:31 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet montues

130 EUR

02 Gush 17:33 Të tjera , Ferizaj

Shporet per nxemje qendrore

600 EUR

30 Korr 11:49 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

140 EUR

27 Korr 15:56 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Tripp Lite 3600 Watt I RI

950 EUR

27 Korr 15:54 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SINUSOID PER NXEMJE QENDRORE ME PELET

270 EUR

27 Korr 15:51 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 2400 Watt ne Gjendje te Shkelqyer.

600 EUR

24 Korr 02:54 Të tjera , Ferizaj

Kuzhina me shporet dhe enelarese

700 EUR

20 Korr 19:03 Të tjera , Ferizaj

Shitet

150 EUR

19 Korr 18:53 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

60 EUR

09 Korr 12:00 Të tjera , Ferizaj

shporet i smwderwves

250 EUR

26 Qer 11:04 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet prej gjermanis dhe danimarkes

1 EUR

25 Qer 23:01 Të tjera , Ferizaj

shporet 27kw

800 EUR

19 Qer 13:43 Të tjera , Ferizaj

Shporet alfa per nxemje qendrore

270 EUR

19 Qer 04:50 Të tjera , Ferizaj

kalldaj per nxemje

700 EUR

14 Qer 13:01 Të tjera , Ferizaj

shporet me pelet

600 EUR

14 Qer 08:27 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

130 EUR

10 Qer 12:07 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

130 EUR

08 Qer 11:05 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet montues

130 EUR

07 Qer 14:58 Të tjera , Ferizaj

shporet

200 EUR

03 Qer 07:46 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet montues

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shporet | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione