Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Plam 70 Termo Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Alfa Plam 70 Termo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:56 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet Alfa70

320 EUR

Dje 10:19 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet alfa 70

320 EUR

26 Sht 14:16 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 750 I RI N PAKET Me Qmim te Mire

290 EUR

26 Sht 14:13 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SMART SINUSOID Pure Sine Wave

210 EUR

26 Sht 09:47 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet Alfa70

250 EUR

14 Sht 11:13 Ngrohës dhe Klima , Viti

Shporet me dru per nxemje

08 Sht 20:40 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me plin gas

550 EUR

03 Sht 23:35 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet alfa 70

160 EUR

28 Gush 02:24 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INBERTOR TRIPP LITE I TI 750 Watt

260 EUR Price Reduced

28 Gush 02:22 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

VALFRIGO 700 WATT I RI I PA PERDORUR

110 EUR

18 Gush 08:48 Ngrohës dhe Klima , Rahovec

Shporeti per nxemje qendrore.

600 EUR Price Reduced

27 Korr 15:56 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Tripp Lite 3600 Watt I RI

950 EUR

27 Korr 15:51 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 2400 Watt ne Gjendje te Shkelqyer.

600 EUR

20 Qer 15:23 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Klima shitet

150 EUR

22 Maj 23:47 Ngrohës dhe Klima , Kastriot

Shitet gjysym Alfa

150 EUR

15 Maj 23:34 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 750 Watt I RI NE PAKET I PA'HAPUR

310 EUR Price Reduced

27 Pri 15:52 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kalolifer

70 EUR

14 Pri 12:38 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet termo 3.5

50 EUR

03 Pri 08:05 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Nxemse

70 EUR

25 Mar 13:46 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Nxemse ne gjendje perfekte

21 Mar 22:07 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

VALFRIGO I RI 500 W FULL AUT9MATIK

80 EUR Price Reduced

21 Mar 22:04 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

KORREKTOR 2400 VA NGA 100-Volt ne 220-Volt

30 EUR

21 Mar 21:29 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

VALFRIGO I RI 500 W FULL AUT9MATIK

85 EUR

22 Jan 19:45 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shesim Gjysme Alfa

180 EUR

05 Jan 08:18 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

30 Dhj 09:59 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 1250 W

430 EUR Price Reduced

27 Dhj 23:42 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo akumuluese

110 EUR

18 Dhj 10:34 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

18 Dhj 08:59 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

16 Dhj 18:18 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

VALFRIGO 1000 Watt FULL AUTOMATIK

125 EUR

13 Dhj 22:47 Ngrohës dhe Klima , Rahovec

Shiten

12 Dhj 20:53 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

KORREKTOR 2 KW

45 EUR

09 Dhj 09:20 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR 1000-VA 700-WATT

370 EUR

02 Dhj 18:50 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator

45 EUR

29 Nën 06:45 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet Alfa 70

23 Nën 20:22 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me gas plin

750 EUR

21 Nën 13:36 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

100 EUR

09 Nën 18:33 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SINUSOID 700 VA FULL AUTOMATIK

140 EUR

28 Tet 12:24 Ngrohës dhe Klima , Besianë

kamin

100 EUR

18 Tet 10:49 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Ngrohese ne gjendje perfekte.

30 EUR

17 Tet 23:33 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Termopec 5.5

100 EUR

18 Sht 21:26 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator Zvicran

60 EUR

13 Sht 20:14 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

U SHIT FLM MERRJEP

4 554 654 EUR

12 Sht 16:56 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shpored

11 Gush 20:39 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SINUSOID 1000 VA 12 VOLT SINUSOID

1 EUR Price Reduced

11 Gush 14:29 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kaftorr

180 EUR

28 Korr 14:46 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 1250 Watt SI I RI PERFEKT

1 EUR Price Reduced

08 Korr 21:40 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Alfa

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Alfa Plam 70 Termo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione