Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fshesë me korent Të gjitha në Prizren

Kirby , 2
Fantom , 5
Panasonic , 1
Samsung , 7
Beko , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Elektroshtepiake dhe Teknikë e bardh , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Elektroshtepiake dhe Teknikë e bardh | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Korr 14:24 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet fshisa elektrike

30 EUR

25 Mar 14:21 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

U shit

30 EUR

23 Korr 22:10 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Gorenje  ·  Prizren

SHITEN ZORAT PET ZHDO FSHISA PLUHURIT

7 EUR

29 Maj 06:18 Fshesë me korent  ·  Fantom  ·  CC5400  ·  Prizren

Fshis pa ze

25 EUR

22 Pri 22:44 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Kamin me pelet

330 EUR

17 Pri 15:44 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITEN FSHISAT CONTI

40 EUR

10 Pri 16:11 Fshesë me korent  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITEN THAST PER FSHISA KARSHER

5 EUR

14 Jan 00:50 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Fshis me rrym.

20 EUR

20 Nën 09:58 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Gorenje  ·  Prizren

SHITEN THAST E PER ZHDO FSHIS IKAM

5 EUR

10 Tet 12:45 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Fshese me avull

50 EUR

10 Tet 12:14 Fshesë me korent  ·  Fantom  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Fshesë pastruese filtrimi me ujë

60 EUR

02 Tet 18:00 Fshesë me korent  ·  Fantom  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Thithese elektrike per larjen e tepihave

70 EUR

27 Sht 23:55 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Rainbow  ·  Prizren

Makine thithese RAINBOW

550 EUR Price Reduced

27 Sht 23:24 Fshesë me korent  ·  Fantom  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Fshese per larjen e tepihave

100 EUR

09 Sht 13:00 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITEN FSHISAT ELEKTRIK

30 EUR

08 Sht 23:18 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

fshes

21 Gush 18:53 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Fshise / Fshise me avull / larese

599 EUR

16 Gush 15:10 Fshesë me korent  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITEN FSHISAT ELEKTRIK

35 EUR

11 Korr 19:44 Fshesë me korent  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITEN FSHISAT ELEKTRIK

30 EUR

25 Maj 14:22 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Fshis elektrik

50 EUR

14 Shk 22:54 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Fshes robotike Deebot

250 EUR

12 Shk 20:53 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Fshes robotike DEBOT

250 EUR

08 Shk 19:09 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Miele  ·  Prizren

Miele

45 EUR

03 Jan 20:08 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Maqina per larje

150 EUR

21 Sht 15:55 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET FSHISA AEG 2000V

30 EUR

21 Sht 15:54 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET FSHISA EUREKA

40 EUR

21 Sht 15:53 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET FSHISA ELEKTRIKE PHILIPS

30 EUR

17 Sht 07:49 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

FSHISA ME AVULL

90 EUR

17 Sht 07:38 Fshesë me korent  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET FSHISA BEKO

30 EUR Price Reduced

10 Sht 17:31 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

FSHIS ME UJ

40 EUR

03 Gush 17:04 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Gorenje  ·  Prizren

SHITET FSHISA GORENJE 15euro Fiks

15 EUR Price Reduced

03 Gush 17:00 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET FSHISA PA ZHURM

35 EUR

01 Gush 10:55 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Fshis per larje kauqave

150 EUR

27 Korr 22:54 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Gorenje  ·  Prizren

Nxemje Qendrore

27 Korr 19:17 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Klima

07 Qer 12:43 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET FSHISA ELEKTRIK

25 EUR Price Reduced

16 Pri 16:43 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Neon  ·  Prizren

SHITET FSHISA ELEKTRIK

35 EUR

16 Pri 16:42 Fshesë me korent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET FSHISA STRUJES

25 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Elektroshtepiake dhe Teknikë e bardh në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Elektroshtepiake dhe Teknikë e bardh | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione