Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shporeti | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 441
Termo , 17
Neo , 9
LG , 5
Tesy , 4
Panasonic , 3
Alfa Term , 1
Vivax , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shporeti,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shporeti Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 23:03 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet ALFA 90

370 EUR

16 Mar 05:25 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet me dru

120 EUR

16 Mar 05:25 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet me dru

120 EUR

09 Mar 22:01 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa i plot

250 EUR

09 Mar 16:13 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shporeti

250 EUR

06 Mar 18:15 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa i plot

250 EUR

02 Mar 18:22 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

shporet

200 EUR

23 Shk 17:55 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Shitet shporeti ne gjendje te mir

60 EUR

22 Shk 14:22 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet Alfa 90

370 EUR

22 Shk 14:07 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet

270 EUR

18 Shk 18:51 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Shitet shporeti

13 Shk 09:51 Ngrohës dhe Klima , Klinë

Shporet

950 EUR

10 Shk 13:10 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shporet alfa 90

280 EUR

04 Shk 23:58 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

shporeta

75 EUR Price Reduced

27 Jan 15:24 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet shporeti

300 EUR

22 Jan 11:16 Ngrohës dhe Klima , Kastriot

Shitet shporeti

1 150 EUR

22 Jan 00:51 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

SHITET SHPORETI

170 EUR Price Reduced

14 Jan 20:14 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shitet

210 EUR

14 Jan 17:59 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shtit shporeti gjysmealfa

180 EUR

14 Jan 00:31 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shitet

220 EUR Price Reduced

13 Jan 14:02 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet i ncemjes 27 kw

400 EUR

09 Jan 17:09 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet shporeti Alfa

550 EUR

27 Dhj 17:54 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet Shporeti

180 EUR

23 Dhj 22:51 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shitet shporeti

14 Dhj 17:33 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shpored

350 EUR

08 Dhj 23:21 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shitet

140 EUR

08 Dhj 23:21 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet shporeti

500 EUR

08 Dhj 00:00 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet per xhemje

500 EUR

04 Dhj 17:07 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Alfa 90

299 EUR

01 Dhj 11:01 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet Alfa 90

270 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shporeti | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione