Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makineri dhe paisje të ndryshme shtëpiake në shitje

Aparate dhe paisje shtëpiake, absorbues të lagështisë të reja dhe të përdorura në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën.


Gjeni makineri shtëpiake si shporeta, makineri për kafe dhe aparate për tharjen e lagështisë, bojler me plin express, aparate për myk, vllag dhe lagështi, matës të lagështisë dhe aparate tjera që kryejnë këto funksione me ofertat më të mira në MerrJep.com.

23 Nën 23:09 Të tjera , Ferizaj

paisje te filtrimit

1 EUR

20 Nën 10:23 Të tjera , Kaçanik

Kreveta nga druri +38349200094

03 Nën 11:03 Të tjera , Prishtinë

Maqinat e Akullit Scotsman

25 Tet 11:47 Të tjera , Pejë

Shporet ALFA 90

135 EUR

06 Tet 12:00 Të tjera , Kastriot

Kreveta nga druri +38349200094

20 Shk 15:21 Të tjera , Gjilan

gjithqka ne rregull

11 Shk 08:51 Të tjera , Malishevë

Mall i perdorur me shumic

21 Nën 18:20 Të tjera , Gjilan

Kalldaje me Pelet

1 EUR

27 Maj 16:53 Të tjera , Gjakovë

Pjata origjinale-angleze

05 Maj 23:54 Të tjera , Gjakovë

Mall nga zvicrra����

03 Maj 11:49 Të tjera , Gjakovë

Valak per hekurosje

26 Pri 12:04 Të tjera , Gjakovë

kamin dekorativ

500 EUR

25 Pri 11:52 Të tjera , Gjakovë

kamin

500 EUR

26 Shk 16:36 Të tjera , Prishtinë

Pajisje per restoran

21 Dhj 12:55 Të tjera , Ferizaj

Shitet

1 200 EUR

08 Nën 14:30 Të tjera , Prishtinë

Maqin Gemei 3 ne 1

10 EUR

12 Tet 17:51 Të tjera , Prishtinë

Reshov profesional

1 EUR

23 Sht 13:31 Të tjera , Ferizaj

KAMINA ELEKTRIK

22 Sht 20:53 Të tjera , Prizren

Makine gatimi Royal Swiss

60 EUR

08 Sht 22:03 Të tjera , Ferizaj

KAMINA

30 Korr 10:33 Të tjera , Drenas

Maqina per vllag myk lageshti

1 EUR

22 Korr 12:57 Shitorja Të tjera , Malishevë

Brusalica

05 Korr 03:50 Shitorja Të tjera , Fushë Kosovë

Sisteme Hotelerie

03 Qer 13:44 Shitorja Të tjera , Fushë Kosovë

Aparata hotelirie

31 Maj 03:09 Të tjera , Prishtinë

Aparat per filtrimin e ujit

379 EUR

21 Maj 09:21 Shitorja Të tjera , Fushë Kosovë

Aparata hotelirie

23 Pri 12:51 Shitorja Të tjera , Fushë Kosovë

Smart key card Hotel

23 Pri 02:06 Të tjera , Prizren

Shisha/Nargile me qira

20 Pri 12:30 Të tjera , Prishtinë

Rafta per Market

29 Mar 11:10 Të tjera , Vushtrri

Solar

1 EUR

19 Mar 10:36 Shitorja Të tjera , Viti

Nxemje qendrore dhe ujësjellës

12 Shk 11:14 Të tjera , Malishevë

Shporet me Dru

120 EUR

11 Shk 10:48 Shitorja Të tjera , Ferizaj

Vegla Profesionale

11 Shk 09:12 Të tjera , Drenas

Shporet alfa60

Jeni duke kërkuar aparatura për të luftuar mykun, vllagën apo lagështinë? Ne e kemi zgjidhjen e duhur për ju.


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjeni makina absorubuese për lagështi si dhe makina për myk dhe vllag për shitje dhe me qera në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat më të përshtatshme për ju me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Makina për lagështi, vllagë dhe myk në shitje dhe me qera MerrJep.com


Blej dhe merr me qera makina absorbuese për vllagë, myk dhe lagështi dhe largo apo parandalo përfundimisht mykun, vllagën dhe lagështinë në shtëpinë apo banesën tuaj më lehtë se asnjëherë tjetër.


Varësisht nëse po kërkoni të bleni apo të merrni me qera makineri të tilla ju mund të filtroni kërkimin në bazë të preferencave tuaja. Pra, mund të zgjedhni opsionin për kërkim duke shënuar në kutinë e kërkimit "shitet" apo "me qera" për të parë shpalljet që ju interesojnë juve.


Shit makineri për myk, vllagë apo lagështi në MerrJep.com


Nëse keni makineri shtëpiake si shporeta, makineri për kafe dhe aparate për tharjen e lagështisë, bojler me plin express, aparate për myk, vllag dhe lagështi, matës të lagështisë dhe aparate tjera që kryejnë këto funksione eja në MerrJep.com.


Regjistro shpallje falas në MerrJep.com dhe shit makineritë që dëshironi duke plotësuar formularin me të gjitha informacionet rreth makinerisë dhe vendose atë pranë blerësve potencial në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione