Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makineri dhe paisje të ndryshme shtëpiake në shitje

Aparate dhe paisje shtëpiake, absorbues të lagështisë të reja dhe të përdorura në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën.


Gjeni makineri shtëpiake si shporeta, makineri për kafe dhe aparate për tharjen e lagështisë, bojler me plin express, aparate për myk, vllag dhe lagështi, matës të lagështisë dhe aparate tjera që kryejnë këto funksione me ofertat më të mira në MerrJep.com.

29 Nën 20:30
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

29 Nën 20:36
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder Lageshtisë ME QIRA

1 EUR


Sot 16:11 Të tjera , Mitrovicë

Shes shporet gjysem alfa

170 EUR

Sot 16:05 Të tjera , Ferizaj

Shpored per nxemje

Sot 15:38 Të tjera , Gjilan

TV Sony 40INQ

Sot 14:32 Të tjera , Therandë

Fshesë me avull

85 EUR

Sot 13:18 Të tjera , Gjilan

Shes hoverbord per vetem 70€

70 EUR

Sot 13:16 Të tjera , Gjilan

Shes playstation 4 pro me dy gjetika per 270€

270 EUR

Sot 12:54 Të tjera , Prishtinë

Aparat oksigjeni me Qera

Sot 12:02 Të tjera , Pejë

pomp uji profesionale

1 800 EUR Price Reduced

Sot 11:03 Të tjera , Prishtinë

Testues i ujit

15 EUR

Sot 10:08 Të tjera , Viti

Shitet shporeti alfa 90

Sot 09:25 Të tjera , Gjilan

Super Hekur PHILIPHS 35€

35 EUR

Sot 08:13 Të tjera , Prishtinë

Pomp zhytëse VSP 10000

50 EUR Price Reduced

Sot 06:02 Të tjera , Prizren

Shporet

150 EUR

Sot 06:02 Të tjera , Prishtinë

Shitet termo

100 EUR

Sot 00:28 Të tjera , Drenas

alfa 90

520 EUR

Sot 00:25 Të tjera , Drenas

shporet gjysem alfa

320 EUR

Sot 00:22 Të tjera , Drenas

shporet

260 EUR

Dje 22:57 Të tjera , Prizren

Sporet elektrik

40 EUR Price Reduced

Dje 22:37 Të tjera , Gjilan

F R I Z I

310 EUR

Dje 22:16 Të tjera , Prishtinë

Komod per banjo

Dje 22:15 Të tjera , Mitrovicë

URGJENTISHT !!!

95 EUR

Dje 21:38 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 21:37 Të tjera , Prishtinë

APARATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT

1 EUR

Dje 21:29 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 21:29 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 21:28 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisē

1 EUR

Dje 21:01 Të tjera , Prizren

Inverter me bateri

450 EUR

Dje 20:32 Të tjera , Prizren

Kallda me pelet 100 KW EMTAS

2 300 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Të tjera , Pejë

Shes korektori 3500 W

55 EUR

Dje 19:28 Të tjera , Mitrovicë

Shitet Kamini

Dje 19:25 Të tjera , Prishtinë

Oxigjenator

1 EUR

Dje 19:06 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Jeni duke kërkuar aparatura për të luftuar mykun, vllagën apo lagështinë? Ne e kemi zgjidhjen e duhur për ju.


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjeni makina absorubuese për lagështi si dhe makina për myk dhe vllag për shitje dhe me qera në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat më të përshtatshme për ju me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Makina për lagështi, vllagë dhe myk në shitje dhe me qera MerrJep.com


Blej dhe merr me qera makina absorbuese për vllagë, myk dhe lagështi dhe largo apo parandalo përfundimisht mykun, vllagën dhe lagështinë në shtëpinë apo banesën tuaj më lehtë se asnjëherë tjetër.


Varësisht nëse po kërkoni të bleni apo të merrni me qera makineri të tilla ju mund të filtroni kërkimin në bazë të preferencave tuaja. Pra, mund të zgjedhni opsionin për kërkim duke shënuar në kutinë e kërkimit "shitet" apo "me qera" për të parë shpalljet që ju interesojnë juve.


Shit makineri për myk, vllagë apo lagështi në MerrJep.com


Nëse keni makineri shtëpiake si shporeta, makineri për kafe dhe aparate për tharjen e lagështisë, bojler me plin express, aparate për myk, vllag dhe lagështi, matës të lagështisë dhe aparate tjera që kryejnë këto funksione eja në MerrJep.com.


Regjistro shpallje falas në MerrJep.com dhe shit makineritë që dëshironi duke plotësuar formularin me të gjitha informacionet rreth makinerisë dhe vendose atë pranë blerësve potencial në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione