Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Instrumente dhe Pajisje muzikore Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:14 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Dynacord 18"

80 EUR

Sot 12:23 Të tjera , Prishtinë

Kuferin per sint

Dje 23:03 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

LG Soundbar - 300W

235 EUR Price Reduced

Dje 20:45 Tupana dhe Shkopinj , Prishtinë

shitet tupani per ultras

250 EUR

Dje 10:04 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Shes nderroj zërim

1 200 EUR Price Reduced

Dje 07:05 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Bass Gitare Elektrike Fernando

185 EUR

28 Maj 18:59 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

MIKROFONA SURE SM58

35 EUR

27 Maj 16:23 Të tjera , Prishtinë

Gitar akustike

70 EUR

25 Maj 23:47 Të tjera , Prishtinë

Stereo Karaoke Mixer 20w

35 EUR

25 Maj 03:00 Të tjera , Prishtinë

Stallak izolim per mikrofon 044444566

120 EUR

24 Maj 05:08 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Prishtinë

Fender Mustang 20 Watt

160 EUR

23 Maj 23:56 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prishtinë

Piano " Rösler "

850 EUR

23 Maj 00:03 Të tjera , Prishtinë

DYNACORD XA2, F8, F150, EV zx5, D 12-3, d12.2 etj.

22 Maj 23:58 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Dynacord. Rcf, B&c, Ev

1 EUR Price Reduced

22 Maj 03:11 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Mbajtëse për Zërim

49 EUR Price Reduced

22 Maj 03:07 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Mikrofon Profesional SONY ��️

100 EUR Price Reduced

22 Maj 00:37 Të tjera , Prishtinë

Gitare Eleke

115 EUR

22 Maj 00:09 Të tjera , Prishtinë

Gitare Eleke Axman

115 EUR

21 Maj 23:43 Të tjera , Prishtinë

PACER Amplifer Per GITAR

150 EUR Price Reduced

21 Maj 17:45 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prishtinë

Roland spd sx

420 EUR

21 Maj 00:30 Të tjera , Prishtinë

Akordim dhe servisim i pianove

20 Maj 00:25 Të tjera , Prishtinë

Mikset

20 EUR Price Reduced

19 Maj 23:57 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Zerim me qera

19 Maj 23:55 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prishtinë

Muzikë Live DJ dhe Zerim

19 Maj 14:30 Të tjera , Prishtinë

Bass Gitare Elektrike Fernando

185 EUR

19 Maj 14:01 Të tjera , Prishtinë

Dellay VD400 Berenger

55 EUR

19 Maj 13:50 Të tjera , Prishtinë

Amplifer per Gitare Bass YAMAHA

80 EUR Price Reduced

19 Maj 13:47 Të tjera , Prishtinë

Bass Amplifer CALSBRO

250 EUR

19 Maj 13:46 Të tjera , Prishtinë

Bas Gitare

175 EUR

19 Maj 13:34 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Prishtinë

Gitare Elek-akustike

180 EUR

19 Maj 13:31 Të tjera , Prishtinë

Amplifer Gitarje FENDER

115 EUR

19 Maj 13:29 Të tjera , Prishtinë

Amplifer per Gitare Bas

190 EUR

19 Maj 13:24 Të tjera , Prishtinë

Amplifer Gitarje IBANEZ

135 EUR Price Reduced

19 Maj 13:22 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre , Prishtinë

Bass Amplifer TRACE ELIOT BOXER 30

220 EUR

19 Maj 13:18 Të tjera , Prishtinë

GITARE ELEKTRIKE Squiter Start Fender

230 EUR

19 Maj 13:17 Të tjera , Prishtinë

Stereo 4 Channel Headphone Amplifer

25 EUR

19 Maj 13:17 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre , Prishtinë

Bass Gitare Elektrike Ibanez

235 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione