Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sint, Harmonikë, Piano dhe shtesa në shitje

Yamaha , 312
Casio , 54
Korg , 1328
Roland , 58
Behringer , 22
Kawai , 3
M-Audio , 1
Renault , 1

Sint, harmonikë, piano dhe shtesa të tyre në shitje. Kërko shpallje për sint, harmonikë, piano apo pjesë të tyre të reja apo të përdorura dhe gjej sint, piano, piano elektrike, harmonikë, piano klasike, sintisajzer të markave dhe modeleve të ndryshme si Manuel Raymond, Korg X3, Korg, Korg Prophecy, Korg SV, Korg Paxl Pro, Petrof, Yamaha, Korg pa 1000, Roland.


Gjej shtesa dhe paisje për piano, harmonikë dhe sint si çanta, kufer dhe paisje tjera në mesin e 1.635 shpalljeve për piano, harmonikë dhe sint në MerrJep.com.Sot 19:29 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Korg pa2x pro

600 EUR

30 Nën 21:34 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Fizarmonika

200 EUR

30 Nën 21:23 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Omnitronic

200 EUR

27 Nën 17:06 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Omnitronic

200 EUR

25 Nën 23:46 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Sllev dynacord sp5

1 400 EUR

23 Nën 22:52 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Fizarmonika

200 EUR

23 Nën 21:08 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Ne shitje

130 EUR

23 Nën 21:04 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Tro sistem 2×500w

550 EUR

23 Nën 20:59 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Fizarmonika

200 EUR

22 Nën 13:51 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Gjilan

Sint

90 EUR

22 Nën 13:51 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Gjilan

Sint

90 EUR

19 Nën 20:09 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Korg pa3x le

1 100 EUR

17 Nën 12:58 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Malishevë

Korg pa 2x pro

750 EUR

13 Nën 13:27 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prishtinë

Shes

30 EUR

13 Nën 12:40 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Prizren

Tro sistem 2×500w

550 EUR

11 Nën 21:11 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Lipjan

Yamaha

300 EUR


Platforma MerrJep.com iu mundëson të përzgjedhni paisje të ndryshme muzikore nga komoditeti i shtëpisë suaj vetëm duke kërkuar shpallje për sint, harmonikë, piano dhe shtesa të tyre.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar paisje muzikore të reja apo të përdorura, këto janë paisjet që mund t'i gjeni në MerrJep.com:


Sint


Kërkoni shpallje për sint në MerrJep.com dhe gjeni modele ideale të sintave për fillestarë dhe për muzikant të avancuar. MerrJep.com ofron përzjgedhje të madhe të sintave të markave më të njohura për shitje si: Behringer, Yamaha, Bontempi GT 770, Kawai, Midi, Casio, Xy dhe sinta nga marka tjera të njohura me çmimet më të volitshme në treg.Harmonikë


Jeni muzikantë dhe po kërkoni Harmonikë të re apo të përdorur? Në këtë kategori ju mund të gjeni modele të ndryshme të harmonikave të përshtatshme për fillestarë apo muzikantë të avancuar.


Llojet e harmonikave që janë të listuara për shitje në këtë kategori janë: harmonikë Paolo Soprani, harmonikë Septimio Soprani, harmonikë Dallap, harmonikë Nussbaumer, harmonikë Razno Malish si dhe harmonika frymore.


Piano


Piano të reja dhe të përdorura në shitje. Bëni zgjedhjen më të mirë për piano në MerrJep.com. Krahasoni çmimet dhe ofertat dhe merrni pianon që i përshtatet nevojave tuaja.Në këtë kategori ju mund të gjeni piano klasike, digjitale dhe elektronike. Varësisht se cila nga pianot po kërkoni, MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të tyre.


Kërkoni shpallje për piano klasike apo elektronike dhe gjeni piano nga markat më të njohura botërore si: Organo, Yamaha, Gem Ws2, Korg, Roland, Medeli Holand, Casio, Hammond, Calisia dhe marka tjera të pianove në shitje.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione