Kastriot | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 471
Të tjera , 146
Shpendë , 58
Mace , 4
08 Korr 18:08 ,

shes haskin urgjent

1 EUR

06 Korr 22:39 ,

Boks per qen me porosi

1 EUR

06 Korr 12:58 ,

Pula tkatunit

15 EUR

04 Korr 21:59 ,

Qen i sharrit

03 Korr 16:21 ,

Obiliq

02 Korr 11:25 ,

xxx

29 Qer 22:27 ,

Shitet ose ndrrim

80 EUR

29 Qer 11:45 ,

Qeni i sharrit

160 EUR

26 Qer 16:46 ,

Gusa

15 EUR

24 Qer 21:43 ,

Shitet ndrrohet

1 EUR

24 Qer 15:00 ,

Rotwailler

120 EUR

24 Qer 12:59 ,

Shitetet urgjend

1 EUR

21 Qer 21:45 ,

Labrador

21 Qer 20:04 ,

Shes

1 EUR

20 Qer 19:42 ,

shes haskin mashkull

100 EUR

19 Qer 15:24 ,

Klysh minuk

25 EUR

19 Qer 15:03 ,

Shitet belg femen

80 EUR

15 Qer 10:27 ,

Qen belg

100 EUR

14 Qer 11:04 ,

Shitet

10 Qer 22:40 ,

Shitet

460 EUR

06 Qer 19:03 ,

Malinois Belg

150 EUR

02 Qer 20:20 ,

shitet bubu femn 2 vjet

50 EUR

01 Qer 07:38 ,

pit bull

30 Maj 13:08 ,

Shitet viqi

350 EUR

29 Maj 12:26 ,

Kolib per qen

50 EUR Price Reduced

23 Maj 13:56 ,

Shitet pitbulli

500 EUR

Në fillim