Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë - Gjeni shpallje për lopë, dhi, pula dhe kafshë tjera shtëpiake në shitje

MerrJep ka një gamë të gjerë të kafshëve të fermave, secila me karakteristikat e veta unike dhe interesante. Nga pulat që ju pëlqen të vendosin vezët e saj në vendet më të pazakonta, deri tek delet që janë gjithmonë të parat për të shkelur në bar në pranverë.


Shikoni shpalljet për kafshë të ndryshme në shitje dhe gjeni lopë, viç, pula, dele, zogj, edha, dhi alpine, gusa, kingja, gjela, qen dhe kafshë tjera ferme në MerrJep.com.

Sot 02:53 Kafshë në fermë , Drenas

mshtjerra

Sot 02:03 Kafshë në fermë , Fushë Kosovë

��PER_POTENCE_007

Sot 00:35 Kafshë në fermë , Deçan

Shitet

Sot 00:19 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shes gusat jan shum te mira

Dje 23:43 Kafshë në fermë , Vushtrri

Shiten makinat e mjeljes

1 EUR

Dje 23:32 Kafshë në fermë , Mitrovicë

Bik bio .....

Dje 23:13 Kafshë në fermë , Pejë

Dele romanovk

Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Kafshë në fermë , Pejë

Dele romanovk

Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Kafshë në fermë , Pejë

Dele romanovka

Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Kafshë në fermë , Pejë

Dhi ne shitje

Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Kafshë në fermë , Pejë

Dhi alpine

Shitësit të Besuar
Dje 23:06 Kafshë në fermë , Shtime

SHITEN VIQAT PER MI PRE

Dje 23:06 Kafshë në fermë , Klinë

Mzat

Dje 23:00 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viq

Dje 22:49 Kafshë në fermë , Malishevë

Shitet lopa shterrp

Dje 22:22 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shiten postermat bio

Dje 22:14 Kafshë në fermë , Drenas

Furra per tharjen e mishit//

Dje 22:02 Kafshë në fermë , Ferizaj

Dele

10 EUR

Dje 21:54 Kafshë në fermë , Skenderaj

Dujë

1 EUR

Dje 21:45 Kafshë në fermë , Skenderaj

Mzet

Dje 21:32 Kafshë në fermë , Prizren

SHITET

1 EUR

Dje 21:29 Kafshë në fermë , Skenderaj

Lop bars

Dje 21:26 Kafshë në fermë , Viti

Shitet lopa e mishit

1 400 EUR

Dje 21:23 Kafshë në fermë , Drenas

Shitet lopa shterrp

Dje 21:20 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet mshtjerra zdyti del me viq

2 500 EUR

Dje 21:19 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet Lopa shterrp

Dje 21:10 Kafshë në fermë , Skenderaj

Lop 3 pjellsh

1 450 EUR

Dje 21:06 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shes lopn

1 900 EUR

Dje 21:04 Kafshë në fermë , Shtime

Shitet per posterrum

Dje 21:00 Kafshë në fermë , Burim

Shitet lopa

1 650 EUR

Dje 20:50 Kafshë në fermë , Besianë

Shes lopen bio

1 470 EUR

Dje 20:50 Kafshë në fermë , Drenas

Lop qumështore barsë

2 350 EUR

Dje 20:47 Kafshë në fermë , Burim

Mshtjerr

4 EUR

Dje 20:42 Kafshë në fermë , Drenas

Mshtjerr per mish e kulloses

Dje 20:42 Kafshë në fermë , Vushtrri

Shitet Biku

Jeni duke kërkuar kafshë ferme shtëpiake? Ju tashmë jeni duke kërkuar në kategorinë e duhur. Platforma MerrJep.com ofron shumëllojshmëri të kafshëve fermere me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Shitja e kafshëve


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu përzgjedhjen e kafshëve fermere nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Kërkoni shpallje për kafshë në fermë dhe gjej lopë, viq, pula, dele, mzat, zogjë, edha, dhi alpine, gusa, kingja, gjela, qen, qura dhe kafshë tjera dhe kafshë tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Pavarësisht nëse jeni një adhurues i kafshëve apo jo, këto janë disa kafshët unike që mund t'i gjeni në MerrJep.com dhe që ia vlen të merren parasysh për fermën tuaj. Ata mund të mos jenë aq të lehtë për t'u kujdesur sa qeni ose macja mesatare, por ato absolutisht do ta bëjnë fermën tuaj të spikasë.


Lopë


Lopët janë kafshët më të rëndësishme për njerëzimin. Lopët janë familjare, miqësore dhe për disa prej nesh, ata janë pjesë e familjes. Nëse i doni lopët aq shumë sa ne - ose edhe më shumë - kjo është mundësia juaj të blini lopë holandeze, lopë qumështore apo lopë me viç në MerrJep.com.


Pula


MerrJep.com është një vend ideal për këdo që kërkon pula në shitje. Ne jemi këtu për të siguruar pulat më të mira organike, me rreze të lirë, të ushqyer me bar dhe kullota. Merrjep ofron për shitje pula amarok, astrollop, hempsir, italianer, vinadota, pula amerikane dhe më shumë.


Dele


MerrJep ofron raca të rralla dhe e mrekullueshme të deleve të cilat mund të konsiderohen si shtesa të mrekullueshme për çdo fermë. Ato janë të lehta për tu mbledhur, kanë nevojë për shumë pak ushqim ose ujë dhe do të shtojnë një prekje çuditshëm në çdo fermë. Në këtë kategori ju mund të gjeni dele romanov, dele spanjolle, dele gjermane etj.


Shisni kafshë ferme në MerrJep.com


Nëse keni kafshë ferme për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për kafshë shtëpiake dhe gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për kafshë ferme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione