Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piklajka - Kafshë shtëpiake Të gjitha në Kosovë

Shpendë , 121
Të tjera , 30
Qen , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Piklajka , kategori Kafshë shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Piklajka Të gjitha | Kafshë shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Shk 21:09 Të tjera  ·  Vushtrri

Pula ne shitje

14 Pri 16:51 Shpendë  ·  Viti

Shiten pulat

07 Mar 13:30 Shpendë  ·  Viti

Shiten pulat

19 Nën 01:28 Shpendë  ·  Besianë

Vez per inkubim

15 EUR

11 Sht 23:50 Shpendë  ·  Vushtrri

Pula piklajka

09 Gush 12:06 Shpendë  ·  Vushtrri

pula

10 Qer 19:55 Shpendë  ·  Prishtinë

Ventiltor 220v

25 EUR

01 Mar 19:57 Shpendë  ·  Mitrovicë

Pula piklajka 5+1

18 Jan 19:50 Shpendë  ·  Besianë

Australlorp, amrok,me pikla ,

150 EUR

17 Dhj 21:16 Të tjera  ·  Vushtrri

pula

01 Dhj 20:59 Të tjera  ·  Prishtinë

Pula zogza knojsi

9 EUR

03 Nën 17:38 Shpendë  ·  Ferizaj

Shiten piklajkat 4+2

90 EUR

02 Korr 10:24 Të tjera  ·  Besianë

Pula PIKLAJKA

24 Qer 22:29 Shpendë  ·  Prishtinë

Shes 40 zogza piklajka

8 EUR

24 Qer 22:17 Shpendë  ·  Skenderaj

Shes 40 zogza piklajka

8 EUR

24 Qer 22:17 Shpendë  ·  Mitrovicë

Shes 40 zogza piklajka

8 EUR

27 Maj 20:13 Të tjera  ·  Vushtrri

Pula piklajka

11 Maj 18:02 Shpendë  ·  Besianë

Pula

11 Maj 17:21 Shpendë  ·  Besianë

Pula

01 Maj 11:17 Shpendë  ·  Skenderaj

zoj

2 EUR

13 Pri 20:28 Të tjera  ·  Vushtrri

Piklajka

01 Pri 10:39 Shpendë  ·  Besianë

Pula

28 Mar 12:46 Të tjera  ·  Ferizaj

Shiten Knojst

27 Mar 20:15 Shpendë  ·  Mitrovicë

Shiten Shabo

100 EUR

14 Mar 01:13 Shpendë  ·  Kaçanik

Zogj 1 ditor

3 EUR

08 Mar 23:02 Shpendë  ·  Vushtrri

Shiten

6 EUR

05 Mar 14:59 Të tjera  ·  Prishtinë

Vez

2 EUR

15 Shk 23:35 Shpendë  ·  Besianë

Vot shiten

02 Jan 21:25 Shpendë  ·  Lipjan

pula

18 Dhj 12:35 Shpendë  ·  Prishtinë

Pula piklajka nshitje

250 EUR

17 Dhj 16:14 Shpendë  ·  Ferizaj

Knus-luftarak

30 EUR

14 Dhj 19:51 Shpendë  ·  Kaçanik

pula

1 EUR

29 Nën 21:40 Shpendë  ·  Prishtinë

Gjela

15 EUR

18 Nën 04:43 Qen  ·  Prishtinë

Terrier

08 Tet 13:09 Shpendë  ·  Lipjan

PULA E QURA

02 Tet 20:22 Shpendë  ·  Ferizaj

Shiten 5pula dhe 2 gjelapiklajka

120 EUR

25 Sht 21:15 Të tjera  ·  Vushtrri

pula piklajka

20 EUR

31 Gush 09:53 Shpendë  ·  Ferizaj

shiten pulat piklajka 6+2

26 Gush 10:44 Shpendë  ·  Ferizaj

Shiten 6 pula dhe ni gjel piklajka

24 Gush 15:17 Shpendë  ·  Prizren

1 Piklan 5 piklajka

15 EUR

23 Gush 20:25 Shpendë  ·  Lipjan

SHITEN AUSTROLLOP PIKLAJKA EDHE AMROK

1 EUR

15 Gush 21:10 Shpendë  ·  Ferizaj

zogj te pules

1 EUR

12 Gush 21:17 Shpendë  ·  Vushtrri

Shiten pulat

07 Gush 18:43 Shpendë  ·  Gjilan

Pula piklajka

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Piklajka | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • piklajka në kategorinë Të tjera
  • Piklajka në kategorinë Kafshë në fermë
  • Piklajka në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • piklajkat në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Piklajka në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • piklajka në kategorinë Shpendë
  • Piklajka në kategorinë Biznes dhe punë
  • piklajka në kategorinë Truall/Tokë/Fusha dhe farma
  • Piklajkat në kategorinë Kafshë në fermë
  • piklajkat në kategorinë Shpendë

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione