Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qent ne shitjr - Kafshë shtëpiake Të gjitha në Kosovë

Qen , 305
Mace , 3
Shpendë , 1
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qent ne shitjr , kategori Kafshë shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qent ne shitjr Të gjitha | Kafshë shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Pri 23:09 Qen  ·  Prishtinë

Lagoto 2 muajsh (nga familje tartufaresh)

630 EUR

17 Mar 14:26 Qen  ·  Ferizaj

Qen te sharrit

50 EUR

29 Shk 17:52 Qen  ·  Gjakovë

Shiten qent belgian malinois

100 EUR Price Reduced

29 Shk 16:23 Qen  ·  Skenderaj

Shiten qent belga qift

200 EUR

08 Dhj 22:25 Qen  ·  Prishtinë

Shiten qent

30 Tet 20:55 Qen  ·  Vushtrri

Amerikan Akita

1 EUR

23 Tet 06:31 Qen  ·  Pejë

qift cane corso

500 EUR

25 Gush 02:19 Qen  ·  Vushtrri

Qent e bukur

1 EUR

25 Gush 02:00 Qen  ·  Vushtrri

Shes qent e bukur

1 EUR

15 Gush 20:13 Qen  ·  Prishtinë

Dritë kundër qenve endacak

7 EUR

03 Gush 17:44 Qen  ·  Prishtinë

Pitbull Amstaff Bluenose

150 EUR

30 Korr 19:13 Qen  ·  Drenas

Shiten qent belki

14 Korr 10:19 Mace  ·  Prishtinë

Mace e vogel (kotele)

13 Korr 23:48 Qen  ·  Mitrovicë

Shiten qent

300 EUR

12 Korr 23:07 Qen  ·  Drenas

Shiten dy qent belki

10 Korr 09:17 Qen  ·  Vushtrri

Shiten qent e sharrit

09 Korr 21:42 Qen  ·  Vushtrri

Shiten qift pomerian

1 EUR

03 Korr 15:08 Qen  ·  Viti

shes qent bubi jan tmir per oborrr

11 Qer 19:25 Qen  ·  Skenderaj

Qenush

50 EUR

07 Qer 00:11 Qen  ·  Prishtinë

Dy Pitbulla Amerikan

230 EUR

04 Qer 00:35 Qen  ·  Dragash

Shes kelysh dhe qen te Sharrit

26 Maj 12:21 Qen  ·  Burim

Shiten qent raca kangall

50 EUR

30 Pri 10:07 Qen  ·  Gjakovë

shes qent

14 Jan 17:22 Qen  ·  Prizren

Maltezer

14 Jan 17:22 Qen  ·  Prizren

Maltezer qmimi sipas marrveshjes

04 Jan 03:41 Qen  ·  Gjakovë

Qen Piknizer

150 EUR

31 Dhj 20:20 Qen  ·  Gjilan

Qen

150 EUR

27 Dhj 23:58 Qen  ·  Ferizaj

Qent

100 EUR

21 Nën 18:54 Qen  ·  Ferizaj

shiten qente

1 111 EUR

31 Tet 14:50 Qen  ·  Artanë

Qen

04 Tet 11:07 Qen  ·  Lipjan

Shes qent belga +38345509094

26 Sht 19:57 Qen  ·  Skenderaj

malinois belg

280 EUR

18 Sht 20:24 Qen  ·  Mitrovicë

Shiten qent qiuaua

09 Sht 17:49 Qen  ·  Prizren

Shiten qent

04 Sht 12:45 Qen  ·  Fushë Kosovë

Qent dalmatian

17 Gush 17:29 Qen  ·  Prishtinë

Shes klyshat 4 pitbulla fm 70 edhe 4 M 100e

100 EUR

30 Korr 11:56 Qen  ·  Klinë

Shiten Cane Corso 500€

500 EUR

30 Korr 11:56 Qen  ·  Klinë

Shiten Cane Corso 500€

500 EUR

30 Korr 11:56 Qen  ·  Klinë

Shiten Cane Corso 500€

500 EUR

30 Korr 11:56 Qen  ·  Klinë

Shiten Cane Corso 500€

500 EUR

30 Korr 11:56 Qen  ·  Klinë

Shiten Cane Corso 500€

500 EUR

30 Korr 11:56 Qen  ·  Klinë

Shiten Cane Corso 500€

500 EUR

30 Korr 11:56 Qen  ·  Klinë

Shiten Cane Corso 500€

500 EUR

30 Korr 11:56 Qen  ·  Klinë

Shiten Cane Corso 500€

500 EUR

30 Korr 11:56 Qen  ·  Klinë

Shiten Cane Corso 500€

500 EUR

30 Korr 11:56 Qen  ·  Klinë

Shiten Cane Corso 500€

500 EUR

29 Korr 15:46 Qen  ·  Mitrovicë

Shiten qent

1 EUR

21 Korr 19:34 Qen  ·  Gjakovë

Shiten qent piknizer

18 Korr 00:27 Mace  ·  Prishtinë

Macok i but i bardh per adoptim

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qent ne shitjr | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione