Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:11 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Pejë

Shesim kotele Persiane sy blu

350 EUR

Dje 22:35 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

VELLO fustan nuserie

500 EUR Price Reduced

Dje 21:15 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

DOUZE CYCLEs BRosE

1 EUR Price Reduced

Dje 20:02 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Fustana Solemn

Dje 20:01 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Fustana Solemn

Dje 20:00 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Fustana

Dje 19:59 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Palltat dhe Bunda

Dje 19:54 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Mantilla te Lekures

Dje 19:54 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Patika per femra

Dje 19:53 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Kepuc per Femra

Dje 19:53 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Patika per femra PUMA

Dje 19:52 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Kepuc per Femra

Dje 19:52 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Qizme Per Femra

Dje 19:51 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

Patika Adidas

50 EUR

27 Shk 23:10 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Aegis X Geek Vape

100 EUR

27 Shk 20:45 Artikuj për koleksion  ·  Pejë

Maqin Antike.✂️✴shum lirrr!!!

65 EUR Price Reduced

27 Shk 19:41 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

Shes blet

120 EUR

27 Shk 14:32 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Pejë

Shesim Red Poodle

700 EUR

27 Shk 14:30 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Pejë

Shesim Alabai

450 EUR

27 Shk 11:19 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Shes rrobat e punes

20 EUR

27 Shk 11:18 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Shes rrobat e punes

15 EUR

27 Shk 11:18 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Shes rrobat e punes

25 EUR

27 Shk 11:15 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Apolo  ·  Pejë

Shes bicikleten

100 EUR Price Reduced

27 Shk 10:06 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Shes jaknen

50 EUR

27 Shk 10:04 Libra dhe Revista  ·  Pejë

Libri Arkivor-Biografia e Titos-1937-1977.Origjinali.

75 EUR Price Reduced

27 Shk 08:57 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Pejë

Apollo twin usb e re

800 EUR

26 Shk 22:58 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Pejë

qant e likurese ekskluzive

200 EUR

26 Shk 15:32 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Pejë

Shitet maltese shih tzu

130 EUR

26 Shk 09:28 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Pejë

German shpic

26 Shk 07:34 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Shes kpuc Alpina

50 EUR Price Reduced

25 Shk 22:21 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Shiten 2 pale Këpucë

50 EUR Price Reduced

25 Shk 20:57 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Shitën Këpucët

70 EUR

25 Shk 17:35 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Pejë

Shitet Qeni

150 EUR

25 Shk 15:55 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Bergamont  ·  Pejë

HAIBIKE 28 E BIKE XT

1 EUR

25 Shk 15:54 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

BULLS 2022 GRAVEL GRX

1 EUR

25 Shk 15:54 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Ghost  ·  Pejë

GHOST 27.5 ENDURO SLx

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione