Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rrollera dhe Skateboard të ri dhe të përdorur në shitje | MerrJep.com Shpalljet


Rrollera dhe skateboard në shitje. Shiko shpallje për rrollera dhe skateboard të ri dhe të përdorur dhe gjej rrollera, trotinet, skateboard, helmeta, ulëse për howerboard, waveboard, patina dhe shumë paisje tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Filtro shpalljet në bazë të llojit të paisjes që kërkoni dhe shiko rezultatet e kërkimit që i përshtaten kërkesës tuaj dhe gjej paisjen që kërkoni shpejt dhe lehtë në mesin e qindra shpalljeve për rrollera dhe skateboard në MerrJep.com.18 Sht 23:03 Roller-ka dhe Skateboard-e , Gjilan

Rollera

60 EUR

13 Sht 18:16 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Skatebord I RI

120 EUR

11 Sht 00:57 Roller-ka dhe Skateboard-e , Rahovec

Roller

50 EUR

06 Sht 14:58 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Hoverbord

65 EUR

28 Korr 18:48 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Shiten Rollera

20 EUR

19 Korr 16:47 Roller-ka dhe Skateboard-e , Ferizaj

Rollera me opsion nr. 33 deri 37

40 EUR

30 Qer 00:23 Roller-ka dhe Skateboard-e , Pejë

Rollera nr.34 - 37

20 EUR Price Reduced

30 Maj 23:05 Roller-ka dhe Skateboard-e , Pejë

Rrollera

80 EUR

28 Maj 18:42 Roller-ka dhe Skateboard-e , Besianë

Trotinet elektrik

150 EUR

06 Maj 11:44 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Shes rrollerat

25 EUR

15 Pri 20:00 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Rrollera nr 31deri34

20 EUR

09 Pri 01:29 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Rrollera Anatomical Cuff

100 EUR

29 Mar 19:37 Roller-ka dhe Skateboard-e , Ferizaj

Shes rrollerat

60 EUR

26 Mar 13:39 Roller-ka dhe Skateboard-e , Gjilan

Rrollera, rroshlla

25 EUR

21 Mar 11:24 Roller-ka dhe Skateboard-e , Besianë

Trotineta

50 EUR

20 Mar 09:19 Roller-ka dhe Skateboard-e , Pejë

Shitet tretinet

09 Shk 06:12 Roller-ka dhe Skateboard-e , Klinë

Howerbord

80 EUR

28 Nën 02:59 Roller-ka dhe Skateboard-e , Klinë

Skateboard

70 EUR

27 Nën 14:33 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Skateboard

800 EUR

21 Nën 22:45 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Airwheel Q1 Electric

180 EUR

01 Nën 06:48 Roller-ka dhe Skateboard-e , Mitrovicë

Rollera nga gjermania n'zbritje

15 EUR Price Reduced

13 Tet 11:16 Roller-ka dhe Skateboard-e , Mitrovicë

Hoed board

60 EUR

07 Tet 17:38 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Trotinet city

100 EUR

25 Sht 00:03 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Qizme per kros

85 EUR

24 Sht 23:44 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Trotinet Elektrik

220 EUR

24 Sht 23:44 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Trotinet Elektrik

220 EUR

18 Sht 13:10 Roller-ka dhe Skateboard-e , Vushtrri

Makin per Fehmi

80 EUR

03 Sht 23:30 Roller-ka dhe Skateboard-e , Prishtinë

Patina me rrota/Roller-ka

25 EUR

28 Gush 20:24 Roller-ka dhe Skateboard-e , Ferizaj

Trotinet elektrik

95 EUR

15 Gush 22:52 Roller-ka dhe Skateboard-e , Ferizaj

Trotinet

250 EUR


Jeni duke kërkuar rrollera apo skateboard? Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të rrollerave dhe skateboardave. Filtro shpallje apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej paisjen që të duhet shpejt dhe lehtë në mesin e 398 shpalljeve për paisje të sportit me top në gjithë Kosovën.


Rrollera dhe skateboard në shitje


Eksploro gamën e gjerë të rrollerave dhe skateboardëve të ri dhe të përdorur që MerrJep.com ofron. Gjej shpallje për rrollera, trotinet, skateboard, helmeta, ulëse për howerboard, waveboard, patina dhe shumë paisje tjera të llojeve dhe modeleve të ndryshme me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Blej rrollera dhe skateboard në MerrJep.com


Rrollera dhe skateboard në shitje. Kërko shpallje për rrollera dhe skateboard të ri dhe të përdorur dhe gjej howerboard, waveboard, patina, rrollera, trotinet, skateboard, helmeta, ulëse për howerboard dhe shumë paisje tjera në mesin e qindra shpalljeve për rrollera dhe skateboard në shitje në gjithë Kosovën.


Shit rrollera dhe skateboar në MerrJep.com


Nëse keni rrollera dhe skateboard të ri apo të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për paisjen që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e qindra shpalljeve për paisje të ndryshme si rrollera, skateboard, trotinet, howerboard dhe paisje tjera në gjithë Kosovën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione