Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje Sportive & Paisje për aktivitete në shitje

Paisje sportive dhe paisje për aktivitete në natyrë të reja dhe të përdorura në shitje.


Kërko shpallje për bicikleta, paisje për fitnes, paisje për gjueti dhe peshkatari dhe paisje tjera për kamping dhe aktivitete në natyrë dhe gjej shirit vrapues, biliardo, howerboard, rryp fitnesi, thes të boksit, dylbi, rrollera, skia, skateeboard dhe shumë paisje tjera sportive.

Sot 12:14
Linku:
Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet bicikleta KTM Ultra 1964 ltd

550 EUR Price Reduced


Sot 22:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SCOTT 29 L , 630 € Nuk Diskutohet

630 EUR

Sot 22:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Specialized 28 , 330 € Nuk diskutohet

330 EUR

Sot 22:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Roadbike 28 , 50 cm , 180 € Nuk diskutohet

180 EUR

Sot 22:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Villiger city bike 28 , 190 € Nuk Diskutohet

190 EUR Price Reduced

Sot 22:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Peugeot 28 , 58 cm L , 220 € Nuk Diskutohet

220 EUR

Sot 22:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

FOCUS 29 L , 630 € Nuk Diskutohet

630 EUR

Sot 22:39 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Peugeot 28 , 60 cm XL , 190 € Nuk diskutohet

190 EUR Price Reduced

Sot 22:25 Biçikleta  ·  TREK  ·  26  ·  Mitrovicë

shitet/ se prodva

60 EUR

Sot 22:25 Fitnes/Ushtrime  ·  Prishtinë

Shes lidhesa per nyje

12 EUR

Sot 22:25 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

shitet/se prodva

60 EUR

Sot 22:22 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 22:21 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Biciklet elektrike

600 EUR

Sot 22:18 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Bicikleta

110 EUR

Sot 22:16 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Wheeler  ·  Mitrovicë

WHEELER 28. Aluminium FRENIMI me Vaj

200 EUR

Sot 22:16 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

E-Bike prodhim Amerikan

1 400 EUR Price Reduced

Sot 22:03 Fitnes/Ushtrime  ·  Drenas

Paisje per fitnes

Sot 19:32 Sport me top  ·  Prishtinë

Shiten mercurialat

50 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:50 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Biciklet me rrym

160 EUR

Sot 16:54 Fitnes/Ushtrime  ·  Prishtinë

Pajisje per karate

Sot 16:54 Sport me top  ·  Prishtinë

Urgjent shiten kopaqkat e reja

40 EUR

Sot 16:54 Sport me top  ·  Prishtinë

Urgjent shiten kopaqkat 39.5

15 EUR

Sot 16:54 Sport me top  ·  Prishtinë

Urgjent shiten Kopaqka Nike per femije

10 EUR

Sot 15:46 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shes bicikletat E-Bike URGJENT

1 500 EUR

Sot 14:47 Shitore Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Biciklet 27.5 Full Extra

350 EUR

Shitësit të Besuar

Eksploro gamën e gjerë të paisjeve sportive dhe paisje për aktivitete në natyrë që MerrJep.com ofron.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e paisjeve për sport dhe aktivitet në natyrë nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Paisje sportive dhe paisje për aktivitet në natyrë në shitje


Jeni duke kërkuar paisje sportive dhe paisje për aktivitet në natyrë të reja apo të përdorura? Ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Eksploro gamën e gjerë të paisjeve për sport dhe aktivitet në natyrë që MerrJep.com ofron. Gjej paisje të ndryshme si bicikleta, shirit vrapues, paisje për fitnes, paisje për gjueti, paisje për peshkatari, biliardo, rryp fitnesi, howerboard, thes boksi, dylbi, rrollera, skateboard, skija dhe shumë paisje tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Blej paisje sportive dhe paisje për aktivitet në natyrë


Blej paisje sportive dhe paisje për aktivitet në natyrë të reja dhe të përdorura në tregun më të madh për tregti online në Kosovë.


Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të paisjeve për sport dhe aktivitet në natyrë dhe bëj zgjedhjen ideale për ju në mesin e 23.539 shpalljeve për paisje sportive dhe aktiviteti në natyrë në MerrJep.com.


Shit paisje sportive dhe paisje për aktivitet në natyrë


Nëse keni paisje të ndryshme sportive dhe paisje për aktivitet në natyrë të reja dhe të përdorura për të shitur, MerrJep.com është platforma e duhur për ju.


E gjitha çfarë ju duhet është të regjistroni shpallje me infromacionet e duhur për paisjen që dëshironi të shisni dhe kështu ju do të gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për paisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione