Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Veshje/Këpucë Të gjitha në Mitrovicë

Për meshkuj , 1107
Për femra , 689
Unisex , 209

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Veshje/Këpucë,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Veshje/Këpucë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:55 Për meshkuj , Mitrovicë

Jack jones lekur origjinal

75 EUR Price Reduced

Dje 00:05 Për meshkuj , Mitrovicë

Në Shitje

26 Maj 17:00 Për meshkuj , Mitrovicë

jakne

25 EUR Price Reduced

26 Maj 15:27 Për meshkuj , Mitrovicë

Jakne

25 EUR Price Reduced

26 Maj 14:36 Për meshkuj , Mitrovicë

Jakne

35 EUR

24 Maj 17:03 Për meshkuj , Mitrovicë

NIKE treaning nume 45

20 EUR

24 Maj 16:42 Për meshkuj , Mitrovicë

puma ptike per feni

20 EUR

24 Maj 15:06 Për meshkuj , Mitrovicë

NIKE AIR MAX patike 45.5

20 EUR

24 Maj 02:02 Unisex , Mitrovicë

ASICS maicë

20 EUR

21 Maj 23:41 Për femra , Mitrovicë

Fustan

130 EUR

21 Maj 12:52 Unisex , Mitrovicë

nike patike

13 EUR

21 Maj 12:35 Për meshkuj , Mitrovicë

patike PUMA numer 46

35 EUR

17 Maj 01:34 Për meshkuj , Mitrovicë

Trenerka ZEUS itali

45 EUR

17 Maj 00:34 Unisex , Mitrovicë

Papuqe loonney tunes

15 EUR

16 Maj 01:20 Për meshkuj , Mitrovicë

Garby Shoes kepuce

35 EUR

16 Maj 00:06 Për meshkuj , Mitrovicë

Puma:+38345360828

60 EUR

16 Maj 00:01 Për meshkuj , Mitrovicë

Puma Nike AirMax:+38345360828

60 EUR

15 Maj 12:26 Për meshkuj , Mitrovicë

Shitet jakna e lëkurës cmimi: 45 euro

45 EUR

11 Maj 22:04 Për meshkuj , Mitrovicë

Nike air

1 EUR

11 Maj 18:38 Për meshkuj , Mitrovicë

Jordan puma

28 EUR Price Reduced

11 Maj 17:59 Për meshkuj , Mitrovicë

Patike NIKE - UMBRO

120 EUR

10 Maj 18:19 Për meshkuj , Mitrovicë

Nike Low Dunk 1 nr44

90 EUR

09 Maj 10:05 Për meshkuj , Mitrovicë

Patika Reebok

09 Maj 01:59 Unisex , Mitrovicë

Shiten Kepucet "Clarks"

40 EUR Price Reduced

08 Maj 04:27 Për meshkuj , Mitrovicë

Patika origjinale për fëmijë nga Austria

25 EUR

06 Maj 16:18 Për femra , Mitrovicë

Fustan Solem

02 Maj 17:45 Për femra , Mitrovicë

Shitet Fustani nga 200€ne 100€!

100 EUR

30 Pri 16:56 Për meshkuj , Mitrovicë

Shiten Te gjitha veshjet adidas origjinal

24 Pri 15:17 Për meshkuj , Mitrovicë

Jelek origjinal Kappa

30 EUR

23 Pri 22:00 Për meshkuj , Mitrovicë

Shiten Patiket

16 Pri 23:57 Për meshkuj , Mitrovicë

SHITEN (NIKE NR45)

80 EUR

15 Pri 14:42 Për femra , Mitrovicë

Fustana

1 EUR

11 Pri 15:56 Për meshkuj , Mitrovicë

Jakne

17 EUR

07 Pri 20:26 Për femra , Mitrovicë

Fustana

100 EUR

05 Pri 11:50 Për meshkuj , Mitrovicë

DRYKORN Komplete për Meshkuj

79 EUR

03 Pri 18:21 Për meshkuj , Mitrovicë

Patike sportive (kupaqka NIKE) nr.40

25 EUR

02 Pri 21:23 Për meshkuj , Mitrovicë

JAKNE

16 EUR

02 Pri 17:35 Për femra , Mitrovicë

Shiten trenerkat per femra

30 Mar 09:03 Për femra , Mitrovicë

Kpuca

24 Mar 19:14 Për femra , Mitrovicë

Shes fustan

20 EUR

24 Mar 19:10 Për femra , Mitrovicë

Shes fustan

50 EUR

21 Mar 23:22 Për meshkuj , Mitrovicë

Patika Nr 44

60 EUR

20 Mar 00:38 Për meshkuj , Mitrovicë

Patika nike

15 EUR

19 Mar 23:04 Për meshkuj , Mitrovicë

Patika Nike

10 Mar 13:51 Për meshkuj , Mitrovicë

Shes patika futbolli

25 EUR

09 Mar 20:00 Për femra , Mitrovicë

Shes

20 EUR

09 Mar 19:00 Për meshkuj , Mitrovicë

Kepuca

35 EUR

08 Mar 20:10 Për meshkuj , Mitrovicë

Atlete trinerka

100 EUR

07 Mar 20:52 Për femra , Mitrovicë

louboutin heels

70 EUR Price Reduced

07 Mar 14:14 Për meshkuj , Mitrovicë

Nike

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Veshje/Këpucë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione