Banes me qira | Fushë Kosovë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qira,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qira Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:38 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:39 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 3
Dje 21:58 ,

Shitet banesa *KATI 1* 121m2

61 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:51 ,

banes me qera ne fush kosov

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:10 ,

Leshohet me qira ne Fushe Kosove

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 16:25 ,

Banes me qira ne Fushe Kosove

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 11:27 ,

Banes me qira te shkolla mihajl grameno

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:57 ,

Leshoj banes me qira ne f.kosov rr.dardania

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Maj 20:33 ,

Jap Banesat me Qeraa

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Maj 18:50 ,

Shes 2 banesa ne Fushe Kosove, afer shkolles

52 500 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Maj 17:49 ,

Shes banesen me 1 dh. gjumi ne Fushe Kosove

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Maj 17:46 ,

Banes me qira te rrethi ne FusheKosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
05 Maj 11:38 ,

Banes me qira ne rrugen Dardania

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Maj 06:53 ,

Banes me qira

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Maj 03:16 ,

Banes

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Maj 21:39 ,

Banes me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
02 Maj 09:49 ,

jepet banes me qira ne fushkosov e mobilune komplet

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Pri 14:25 ,

Banes me qira ne FusheKosove te viva 1 katshe

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Pri 14:23 ,

Banes me qira ne Fushe Kosove

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Pri 03:41 ,

Banes me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qira | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione